2726
عنوان

دندان های حساس.اراجیف مهم.۱۱.

| مشاهده متن کامل بحث + 6473 بازدید | 30 پست
منم اینجور بودم اصلا خوب نشدم با کلی خمیردندونای مختلف تا یه دونشو دکتر بهم معرفی کرد الان دیگه خوب ...

چه خوب‌ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی بااااحال بود خدا خیرت بده کلی خندیدم

ذکر لبم یا زینب به دلم واهمه نیست.به سرم جز زیارت حسین فاطمه نیست.خدا مرا از دراین خانه جدانکند.گدایی در این خانه مرا خاتمه نیست...
 خیلی بااااحال بود خدا خیرت بده کلی خندیدم

عجیجم نوش جونت خنده هات

قبلیاشم دوست داشتی بخون

2728
عجیجم نوش جونت خنده هات قبلیاشم دوست داشتی بخون

اتفاقا اراجیف9هم خیییلی خوب بود خونده بودمش

ذکر لبم یا زینب به دلم واهمه نیست.به سرم جز زیارت حسین فاطمه نیست.خدا مرا از دراین خانه جدانکند.گدایی در این خانه مرا خاتمه نیست...
دندونای منم یه مدت خیلی حساس بودن .خمیر دندون سنسوداین واسه دندونای حساسشو بگیر .واسه من که تاثیر دا ...

ممنووووونم

اتفاقا اراجیف9هم خیییلی خوب بود خونده بودمش

لطف داری،بهرحال از یک تا یازده نوشته م دوست داشتی سر بزن

نه بابا مسخره کردن ما‌رو اون‌یارو‌که دندوناش خراب بود که یقینا درست نمیشه‌ من م بعیده درست بشم وضعم ...

درست میشع 

دیشب داشتم بستنی می خوردم دندونم گزگز کرد یاد شما افتادم  

فک کنم قلق خوردن بستنی رو باید عوض کنید زیاد نمونه رو دندون سری قورت بدید  

درست میشع  دیشب داشتم بستنی می خوردم دندونم گزگز کرد یاد شما افتادم   فک کنم قلق خوردن ب ...

عزیزم‌ناااااازی

سعی مو میکنم ولی آخرش آزاردهنده س

کوفتم میشه😂

منم نمیتونم با دندون بخورم ولی از لیس زدن خوشم میاد کلا دوس ندارم بستنیم زود تموم بشه😁 برام پیش نیومده بخوام تو بیمارستان اونم ساعت ملاقات بخورم البته😅

عاشقان قدرت ، هرگز نمی توانند عاشق مردم باشند ،  و عاشقان ملت ، هرگز نمی توانند ، عاشق قدرت باشند
منم نمیتونم با دندون بخورم ولی از لیس زدن خوشم میاد کلا دوس ندارم بستنیم زود تموم بشه😁 برام پیش نیو ...

خیلی شرایط ناهنجاری بود اوووووف

بمیره اونکه رفت خرید،

2706