2733
2764

ساعت 6 پاشدم یه میکاپ ملایم کردم موهامم اتو کشیدم ساعت 8 رفتیم تالار عروسی ک تموم شد اومدم بیرون دنبالش میگشتم برم پیشش خیلی عروسیشون شلوغ بود مردا بیرون بودن همه دسته دسته وایساده بودن منم با بقیه خانوما اومدم بیرون

داشتم چشم میگردوندم پیداش کنم نگو همون لحظه

شوهرم با چن تا از پسرا ک فقط یکیش رفیقشه منم میشناسه بقیه رفیقای داماد بودن وایساده بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از این پسرا میگ چه دختر نازی اومده وایساده اونجا امیدوارم سینگل بشه منم از این تنهایی دربیارم خلاصه همشون برمیگردن میبینن من و یه دختره ک فامیل داماد بود و دوست قدیمیم بود وایساده بودیم برمیگرده به من اشاره میکنه میگ همون شال نسکافه ایه اون یکی دختره مشکی سر کردع بود

چه وحشی 😮

خب ؟

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀 دخترم نور قلبم امید زندگیم ❤️
یکی از این پسرا میگ چه دختر نازی اومده وایساده اونجا امیدوارم سینگل بشه منم از این تنهایی دربیارم خل ...

شت 

خب تو چه گناهیی دداری پسره هوله و بیشخصیته

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀 دخترم نور قلبم امید زندگیم ❤️

شوهرم داغ کردع بهش گفته مادر... رفیق صمیمش نزاشته کاری کنع اون پسررم توجیح کردن ک من زنشم اونم با وجود اینک شوهرم بهش گفته مادر... اومده معذرت خاهی کرده بازم شوهرم قاطی کرده به چک خابوتده تو گوشش اونم خاسته اینو بزنه نزاشتن خلاصه جداشون کردن

منم یه دقیقه وایسادم هی زنگ زنگ میزدم بهش اینم جواب داد گف بیا کنار ماشبن عروس با داد منم گفتم حتما به خاطر صدای اهنگه

رفتم پیشش با ذوق سلام دادم یهو گف نیشتو ببند برو خدافظی کن بریم من خندم رو لبم خشکید بخدا بغض کردم گفتم چیشدع  گف تا سگ نشدم برو خدافظی کن

منم با بغض رفتمم عروسو بغل کردم اونم گف کجا تازه میریم عروس گردونی و بعدشم خونمون بزن برقص داریم نرید منم گفتم نه ممنون شوهرم خستس بریم بخابه

2706