2733
2764

وقتی دختر عموم بدنیا اومد عموی بزرگم که یه پسر فوق العاده خوشگل داشت گفت این مال پسر منه 

و هر چی بزرگ تر میشدن بیشتر وابسته هم میشدن 

برعکس خیلیها که ناراضی بودن دختر عموم از خداش بود 

چون واقعا پسر عموم زیباست 

ما هممون میدونستیم مال همن فقط ینفر مخالفت میکرد اونم  عموم بود 

هستییین تا جلسه اقایون شروع نشده تعریفش کنم و برم چایی بزارم براشون

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖بامن از سختی حرف نزنید من یه امیر لا شی دارم✋🏻😑😂ننه دورت بگرده ♥ همه میگن پسر بدیه خب همه تو اشتباهن پسرمون گل بابا حالا شیطونی میکنه گاها(با ریتم بخون😂) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتی لایک کن

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

خدا سر شاهده پسره هیجده سالش نشده خودش کار کرد یه خونه دوبلکس دار ومدرن براش ساخت همه براشون خوشحال بودیم بجز عموم که میگفت تلاش نکنین با اینا گولم بزنین من دختر نمیدم 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖بامن از سختی حرف نزنید من یه امیر لا شی دارم✋🏻😑😂ننه دورت بگرده ♥ همه میگن پسر بدیه خب همه تو اشتباهن پسرمون گل بابا حالا شیطونی میکنه گاها(با ریتم بخون😂) 
فکر کنم شبیه رمان

نه بقران مگه بیکارم میگم جنگههه

لایک پیلیز

برام مهم نیست چقدر مسیر طولانی باشه ، چقدر سخت باشه ،من میجنگم، با جون و دل....دلم روشنه که میشه🌱🤍.                             ‌  ‌《ما دوباره خوب خواهیم شد،دوباره خواهیم خندید 🦋♥️》

13 بدر میشد عموم خاستگاری میکرد 

مهمونی میشد عموم میگفت دختر بده 

کار به جایی کشید عموم تو13 بدر وسایلو جمع کرد  دست دخترشم گرفت برد گفت نمیدمش به فامیل دختر نمیدم 

2706