2733
2764

ازتون نمیخوام که بگین چرا یا تو چه موضوعی اما اگه گفتین لطف کردین🩵

قضیه از این قراره که از وقتی ۱۳ سالم بود مامانم میگفت که رشته انسانی برم و دبیر شم،و اینکه مهارت خاصی بیرون از خونه یاد نگیرمو فقط آشمزی کنم و ۲۰ سالگی (یعنی امسال) ازدواج کنم ولی من خیییییلی اصرار کردم و ویولن زدن رو شروع کردم.رفتم تجربی چون علاقه داشتم و ویولن رو ادامه دادم،یه مدت هم میکاپ یاد گرفتم و آرایشگر هم هستم،الحمدالله از زندگیم راضیم و تونستم ماشین هم بخرم اما هر از گاهی فکر میکنم اگه به حرف مامانم گوش می دادم بازم زندگیم همینجوری خوب می بود یا نه

حتی وقتی این کارارو کردم مامانم بهم می گفت خراب چون ویولن میزدم و میگفت ای کاش هیچوقت به دنیا نمیومدی که ب حرفم گوش نکنی🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ی سری از پدر مادرا میخوان آرزوهای خودشونو به بچشون تحمیل کنن فک میکنن بچه همیشه باید به حرفشون گوش بده اگه دنبال علاقت رفتی و راضی هستی به حرفشون گوش نده 

تا درد نکشی تغییر نمیکنی،تا تغییر نکنی پیشرفت نمیکنی.دوست عزیز اگه با نظرام مخالفی میتونی کاملا محترمانه نظرتو بگی.همه با هم دوستیم و قراره بهم کمک کنیم.
نه هیچ وقت نشده اتفاقا هروقت به حرف خودم گوش کردم پیشرفت کردن

دقیقا منم همین بودم ی سری جاها

تا درد نکشی تغییر نمیکنی،تا تغییر نکنی پیشرفت نمیکنی.دوست عزیز اگه با نظرام مخالفی میتونی کاملا محترمانه نظرتو بگی.همه با هم دوستیم و قراره بهم کمک کنیم.
چرا رویاته فداتشم[اگه میخوای بگو]🤍

اگه تاپیک اخرمو بخونی متوجه میشی عزیزم 

کلاسش هست خودم میتونم کار کنم اما یکم نیاز ب حمایت خانوادم دارم که نمیکنن

شاید فکر کنی علاقه دارم بهش ولی میتونم بهت بگم زندگی میکنم با ویولن ندارما دارم پول جمع میکنم بخرم

بالاخره یروزی شرایطش پیش میاد که برم کلاس و یاد بگیرم

هرروز و هر شب خودمو تصور میکنم درحال ویولن زدن

اهنگای شادمهر و ...

نمیتونم حتی عشقی که بهش دارم از بچگی و توصیف کنم

خدا جونم لطفا نزار ازت دور شم منو بغل کن ..نگهم دار پیش خودت :) تو بدون منم خدایی منم اما بدون تو هیچم!

خیلی کار خوبی کردی اتفاقا الان خوشبختی که راه خودت را رفتی.

من هرجا به حرف والدینم گوش دادم پشیمون شدم.البته شامل همه والدین نمیشه ها یه وقتایی درست میگن ولی قضیه شما حق با خودته

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیتاج هستم زن زمان خان🤪😵‍💫😁😐

خب الان اینجا اشتباهو مادرت کرده...شما یه مسیر دیگه انتخاب کردی و مسیرتم مسیر درست و خوبی بوده

ولی اره...خودم خیلی وقتا شده با خودم بگم اگه اونموقع اون حرفشونو گوش میدادم یا جدی میگرفتم الان بهتر بود وضعم

2706