2733
2764

بچه ۲سال و خورده ای هم دارم

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا هارو صوتی گوش کن

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

بچت فعلا کوچیکه ، عزیزم کارهای زندگیت و بچت ارجحیت داره ، خدا اول دوس داره ب زندگیت خوب برسی وظیفه خودتو خوب انجام بدی بعد کارهای مذهبی ، همیشه مواظب باش از اینور بوم یا اونور بوم نیفتی !

عبادت منظورت نمازه؟

۱۷ رکعتش در روز ۱۵دقیقه هم نمیشه

توجیه نکن خودتو جانم😘

نه با کسی بحث میکنم نه از کسی انتقاد میکنم،هرکی هرچی میگه،میگم حق با شماس،،،بذار دلش خوش بشه

قرآن رو به صورت صوتی پلی کنید و گوش بدید . همچنین دعا هارو .

بعد از نماز صبح هم فرصت خوبیه برای دعا.

پائولو کوئیلو:این که بدانی در راه درستی هستی یک چیز است،و این که فکر کنی راه درست فقط همین است یک چیز دیگر...ماهرگز نمی توانیم درباره‌ی زندگی دیگران قضاوت کنیم، هرکس رنج ها و چشم پوشی های خودش را دارد!💚منو توی تاپیک های مذهبی ،ختم، چهله و دعا تگ کنید💚اگر سوالی در زمینه های زبان انگلیسی و مهاجرت داشتید بپرسید خوشحال میشم اگر بتونم کمکتون کنم💚کارل پوپر:اگر چه در دانش کمی که داریم با یکدیگر متفاوتیم اما در نادانی بی نهایت‌مان همه باهم برابریم💚

به نظر من بهترین کار اینه که همون موقع اذان گفت نماز بخونید 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
عبادت منظورت نمازه؟۱۷ رکعتش در روز ۱۵دقیقه هم نمیشهتوجیه نکن خودتو جانم😘

نه.قرآن و مفاتیح منظورمه

به نظر من بهترین کار اینه که همون موقع اذان گفت نماز بخونید

فقط همین؟خب قرآن هم باید بخونیم اگه نخونم مریضم

نه.قرآن و مفاتیح منظورمه

آره این واقعا سخته حق داری 

مگه شب که زود خوابید یا صبح که خوابه

بخونی

التماس دعا

نه با کسی بحث میکنم نه از کسی انتقاد میکنم،هرکی هرچی میگه،میگم حق با شماس،،،بذار دلش خوش بشه
2706