2766
2764
عنوان

تو خیابون همه به دخترم میگن کره ای

| مشاهده متن کامل بحث + 2520 بازدید | 108 پست
گلم من از روی تجربه ام میگم با یه پسری دو سه ماه چت میکردم آخرش فهمیدم افغانیه ، تازه اصرار داشت مشه ...

دقیقا اکثر افغانیا این اصرار رو دارن 😂

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا شوهر منم مشهدیه و من مشهد زندگی میکنم شوهرم و خانوادش و تمام کسایی که دارم دور خودم میبینم چه ...

همسر منم و خانوادمون بله ولی خب مشهدیای زیادی هم هستن که ظاهر چشم بادومی دارن 

که البته باطن هر کس مهمه و ادبش 👌

👈تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید👉 اصلا ای اهل عالم🖤موسم ناله و شور شین است🖤قرعه ماه محرم 🖤کوس شاهی به نام حسین است🖤یا لثارات الحسین🖤آجرک الله یا صاحب الزمان فی مصیبت جدک الحسین 🖤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
من نمیتونم دوبلره بزارم شرمنده بخدا همش فوبیا دارم ک خداهرشوهرم تو نی نی سایت هست

خواهر شوهرت اگه تو  نی نی سایت بود دوری شناخته بودتت عزیزم

مگه چندتا دختر ۲ساله ایرانی دادیم که شبیه کره ای هاس که از قضا باباشم مشهدیه؟

)کاربری دست دونفر(مامان و دختر) بود الان دست منه(دختر))ارزش آدما به اندازه چیزیه که دوست دارن...یکی که عشقِ ماشینه ارزشش اندازه ماشینه...یکی که دیوونه ی طلاس ارزشش به همون اندازه اس...یکیم که عاشق خداست ارزشش بی نهایته...نمیدونم کی قراره از ته دل بخندم و خوشحالی و خندم بشه چسبِ زخمِ زخمای قبلیم ولی میدونم میشه امسال سالِ موفقیتمه...مامان میدونم  حواستون بهم هست میدونم نگام میکنین و خیلی شبا که با گریه میخوابم بغلم میکنین حس میکنم صداتونو که هی بهم میگین امید داشته باشم بالاخره تو زندگیِ منم بهار میشه...میدونم...ممنون که اجازه دادین دوستتون داشته باشم(مامانِ هممون:حضرت فاطمه (س))یه دهه هشتادی که تجربه هاش خیلیییی بیشتراز سنشه شاید دهه هاا تفاوت🙂👌🏻عاشقِ دردا و محدودیتا و نشدن های زندگیمن...اونا قوی کردن منو...غمگین ترین فعل:نشدن🙂...آینده ی مبهم...بااینکه تو قایق تنهام و یه اقیانوسِ طوفانی روبه رومه پاروم شکسته اما میجنگم باید بجنگم تنها راهم اینه...اگه میشه با دلای پاکتون برام صلوات بفرستین که انرژیش ده برابر به خودتون برمیگرده....زیر۱۸سال(چه سنی چه عقلی)نه ریپ کنه نه بیاد تاپیکام😒برید توهمون تاپیکای درس و مشق خودتون😒عاشقِ لیلایِ بینهایت❤🙃از دیار امام رضا(ع)
دیشب توکوچه ما سه تا افغانی ریختن سریه ایرانی ومتاسفانه کشتنش

طبیعیه دیگه 

سرم ما شما بری سمت محله افغانیا مثل وحشیا میریزن رو سر ادم 

من رام تو بودم که رمیدم، که رماندی/صیاد قسم خورده ی من دیر چکاندی
یکی از شهرهای استان خراسان رضوی نزدیک مشهد

مرسی ♥

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥
اصلا مگه افغانی بودن حقیره؟چرا اینقدر کوته بینین؟نه نژاد نه رنگ نه زیبایی نه هیچی دیگه ماهارو از هم ...

واقعا از نظرت حقارت نیست؟؟؟ نمیبینی با اینکه جامونو گرفتن ولی زبونشونم درازه؟؟؟؟ میگن ایران یه ذره بهتر از افغانستانه ، یکیشون میگفت ایران خوب نیست ، سر آب و مرز هم دیدیم چیکار کردن 

این همه جرم و جنایت کردن تو ایران ، قاچاقی اومدن ، محله پر شده از افغانی دیگه خونه هم گیر نمیاد ، واسه یه دونه نون ۱ ساعت تو صفیم چرا؟ چون افغانیا هشت هشت تا میخرن ، بچه هاشونم چشم ادم رو در میارن 

واقعا سگ باشم شرف داره به افغانی باشم

اگه جوابت رو نمیدم فکر نکن کم آوردم ، در اون حد ارزش نداری که بخاطرت روز قشنگمو خراب کنم 😘😊
2706