2733
2771

مخصوصا مهمونایی که امادگیشو نداری خودشون زنگ میزنن میگن میان 🥲حتی ی زرشگ پلو با مرغ ساده ب مخلفاتو پذیرایی ۳ میلیون در میاد حدوده تو اقتصادی ک ته قسطا نهایتا ۷ ۸ تومن بمونه برا لباسو خوراکو پوشاک ی سس ماینوز با یه نوشابه و یه ژله در میاد ۴۰۰ حدودا🥲🥲🥲

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️♥️امام حسین♥️

لایک🥲

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

برا چند نفر سه میلیون؟؟

خب فک کن وسایل سالاد و ماست و دوغ و نوشابه و میوه و شیرینی و دسر و غذا بخدا ک کم گفتگ نفرش هر چی باشه خودمونم میخوریگ بلاخره

آره واقعا سخته الان هیچی تو خونه ندارم هر چی حساب میکنم زیر ۴ تومن نمیشه وسایلی که میخوام

دقیقا تازه مهمون دیگه کلی خرج داره مخصوصا اگ دو دعده باشع

برا چند نفر؟مرغ دونه ای 200هرکدوم برای 4نفر میشه که تو سه تا مرغ درشت بگیری ششصد میشه سه کیلو برنج ه ...

برا یه تومن معامله رو بهم نزن

آیینه ام به زنگار ها نگو🪞تغییر خود به خود اتفاق نمیفته 🆙عاشق آسمون🌌 پیرو مسیر عشق🫀 و خدایی که کافیست💎
برا چند نفر؟مرغ دونه ای 200هرکدوم برای 4نفر میشه که تو سه تا مرغ درشت بگیری ششصد میشه سه کیلو برنج ه ...

عزیزم شیرینی خوب کیلیویی ۳۰۰ ۴۰۰ میوه معمولی با کاهو و وسایل سالاد همین دیروز خریدم ۴۸۰ اونم از جای کاملا معمولیی همینا شدن ۹۰۰ فقط وسایل دسر و....در میاد سه تومن مرغ ۲۰۰ دیگه کوچیکه خب خودمونم میخوریم دیگه

الان یه ماکارونی که مثلا سادست و کم خرج بخوای درست کنی کلی خرجش میشه

همین دیگه خود خانواده هم کنار مهمون میخورن دیگه خرج مهمونیا داره بین ادما فاصله مینداره

2706