2733
2764
عنوان

مادر شوهرم قابلمه ای مامانمو گرفته پس نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 1348 بازدید | 68 پست
وایی چه فاجعه ای به نظرم شکایت کنید ازش اگر رسیدگی نشد به مراجع و سازمان های بین المللی ارجاع بدید ح ...

سلام به نظرتون تب بجه بعد هشت روز مصرف اموکسی گلاو ۶۴۵ روزی ده سی سی برای ب چه ۱۷ کیلویی طبیعیه؟

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وایی چه فاجعه ای به نظرم شکایت کنید ازش اگر رسیدگی نشد به مراجع و سازمان های بین المللی ارجاع بدید ح ...

عجب ! مال مرد ( حالا هرررچی ) خونتون باشه پسش نمیدید و مبگید برو شکایت کن ! عجب ! واقعا زشته . برا ۶ر کی بود باید پسش بدید . امانت دار باشید خیلی بده اینجوری😑

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

مادرشوهرمنم ظرف منو برداشت خیلیی شیک هم جلوی چشم من ازش استفاده میکنه 

من گذاشتم پای بیشعوریش دیگه 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
اصدام روم نمیشه بگم

یعتی چی ؟ قشنگ بگو ،ببخشید مامانم میگن دوتا قابلمه عذا اوردم اینجا ولی  ظاهرا یکیش رو فقط برگردوندم ،ظاهرش هم این شکلیه ! از قول مامانت بگو . 

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭

چقدر نمکی تو!!

تو آب نمک شبا میخوابی 

عتیقه مثلن الان خیلی پولداری این موضوع هات خیلی بده

من بردم

اگه به رونیاری میگن نفهمیدن که ظرفشونو پس ندادیمپس برای تو بده که بخان اینطوری راجبت فکر کنن

خیلی بااحترام بگو که این ظرف مادرمه خیلی وقته اینجاست بااجازتون میبرم بدم بهشون  والسلام 

این قصیه روخودت درست کن به  شوهرت اصلا نگو

یه قابلمه ست دیگه😐😑

ست قابلمه رو پارسال خریدم ۱۸ میلیون به پسرم و همسرم تاکید کردم خط بیفته روش دوتا از همون خط میاد رو‌صورتتون😐😂😂😂😂فعلا که کارساز بوده

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یک چیزیو هیچوقت نفهمیدم چرا خانواده شوهر وقتی کار بدی میکنن ما جاشون خجالت میکشیم 

الان مادرشوهرت باید خجالت بکشه نه شما 

بهش بگو اگه قابلمه رو لازم ندارین بدین ببرم 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

حالا اینکه خوبه 

من یه بار اسباب کشی داشتم باردار بودم خودم اون شهرنبودم

مادرشوهرم رفته بود کمک بده اسباب کشی رو

بعد یکی از ظروفم کم شد 

زیاد چیز مهمی هم نبود 

گفتم شاید گم شده یا چیزی 

خلاصه بعدچندوقت خونه ی مادرشوهر دیدمش

اونم با یه لبخندملیح سروته قضیه رو هم اورد😅

خلاصه رک وروراست پس بگیر بگو واسه خودم نیست وگرنه قابل شمارو نداشت

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
2706