2733
2764
عنوان

مادر شوهرم قابلمه ای مامانمو گرفته پس نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 1348 بازدید | 68 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برو خونشون بگیر بیار بگو امانت بوده میخوای نگو واسه مادرت بود بگو واسه دوسش بود

آخه اینا فکر میکنن مال خودشون است اصلا به روشون نمیارن

شاید هواسشون نیست ماله مامانمه 

اگه بدم شاید فکر کنن دروغ میگم

فک نمیکردم برا اینم تاپیک زدع بشع😑😑ی قابلمه ای دیگه مامانت انقد براش مهمه ک تو یکی دیگه براش بخری� ...

شما کجا زندگی میکنید براتون مهم نیست😂😂

سرویس خراب میشه یعضی قابلمه ها عضای دست ادم هستن از نظر اندازه 

2768

خب بپرس.بگو من دوتا قابلمه اوردم به نطرتون این اون یکیش نیست؟شما یکی رو پس دادید اون یکی رو نه.اگه دیدی داره کلا تجاهل میکنه دیگه یکی بخر و تجربه بشه برات.شاید یادش نیست بنده خدا

یا سعی کن روت بشه بگی بی زحمت قابلمه رو بدین ببرم

یا اگر روت نمیشه،یه سری که اونجایی غذا بکش تو همون برای خونتون،حتی اگه پر بود خالیش کن واسه خودتون بکش ببر

یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083

بعضیا یه جوری جواب میدن و مثلا براشون مهم نیست که .....😂😂🤭

اگه خودشون یه نمکدونشون خونه ی مادرشوهر باشه شبا خوابشون نمیبره هااا حالا میان شما رو مسخره میکنن ‌

آدم های عجیبی پیدا میشنا 

استارتر به حرف اونا فکر نکن .

این اصلا پررویی نیست .فقط وسیلتون رو باید پس بگیرید همین و این کارو حتما انجام بده .بگو قابلمه ی مامانم رو برمیدارم میبرم .

یا سعی کن روت بشه بگی بی زحمت قابلمه رو بدین ببرمیا اگر روت نمیشه،یه سری که اونجایی غذا بکش تو همون ...

میخام امروز قایمکی ببرمش

اصلا روم نمیشه بگم 

اینا انگار فکر میکنن مال خودشونه

بعضیا یه جوری جواب میدن و مثلا براشون مهم نیست که .....😂😂🤭اگه خودشون یه نمکدونشون خونه ی مادرشوهر ...

دقیقا انگار ی اتفاق خیلی عادیه ک ظرف مردم رو پس ندن بانمک بازی در میارن

🕊✌🏻
2706