2733
2764

مدتی بود باهاتون حرف میزدم و مشورت میگرفتم

دلیل بهم خوردن رابطه منو و شوهرم میخاستید بدونید  و من ترجیح میدادم نگم

الان میخام بگم بگید واقعا مقصر منم؟  کار اشتباهی کردم؟ 

من چند ماهیه عقدم    یک سال قبل اشنایی با شوهرم   

من با پسری اشنا شدم   که بعد از چند ماه چون اخلاقمون باهم جور نبود کات کردیم  اما اون تمایل به ادامه و ازدواج داشت   گذشت و نمیدونم چرا  چیشد  من با برادر همون ادم اشنا شدم  همسن خودم بود  خیلی اخلاقامون باهم جور بود و....  به خاستگاری رسید و ازدواج

بماند که چقدر استرس داشتم   بماند که چقدر شوک شد وقتی فهمید کسی که برادرش زیر نظر داره منم

الان بعد تقریبا یک سال  برملا شد  

و باعث شد رابطه پر از عشق منو شوهرم بهم بخوره

دیگه مثل قبل دوستم نداشت   دیگ شوق نداشت برا دیدنم   زنگ زدن    دیگه اصلا هیچ ذوقی برا من نداشت   حرفامو گوش نمیداد و.... 

الان دوماهه قطع ارتباطیم   

دارم میمیرم   درست نمیشه ک نمیشه  دلم براش یه ذره شده   چکار کنم   اخه مگه من گناه کردم😞

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

ای وای

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید از اول حقیقت رو میگفتی، اون وقت تصمیم میگرفتید ...

پائولو کوئیلو:این که بدانی در راه درستی هستی یک چیز است،و این که فکر کنی راه درست فقط همین است یک چیز دیگر...ماهرگز نمی توانیم درباره‌ی زندگی دیگران قضاوت کنیم، هرکس رنج ها و چشم پوشی های خودش را دارد!💚منو توی تاپیک های مذهبی ،ختم، چهله و دعا تگ کنید💚اگر سوالی در زمینه های زبان انگلیسی و مهاجرت داشتید بپرسید خوشحال میشم اگر بتونم کمکتون کنم💚کارل پوپر:اگر چه در دانش کمی که داریم با یکدیگر متفاوتیم اما در نادانی بی نهایت‌مان همه باهم برابریم💚

😳😳😳

✌🏻 از هر آدمی به اندازه شعورش توقع داشته باشین ✋🏻🥲       حداقل اینطوری ،کمتر عذاب میکشین... چون ما به هررررکی پرو بال دادیم،پرواز کرد🕊️ از اون بالا رید💩 روی سرمون!!                          ❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2706