2733
2739

مامانای عزیز از شما بابت معرفی مرکزمشاوره راه مهربانی و معرفی دکتر فرهاد غلامی واقعا ممنونم 

من خیلی ازشون کمک گرفتم البته مرکز مشاوره مهمی بود ولی بازهم تشکر میکنم

مامان های خوشگل اگر مشاوره خوب تو کرج میخواهید مرکز مشاوره راه مهربانی و دکترررر غلامی 

شماره تلفن کلینیک02633529277-

سلام عزیزم... دکتر شمس الله ابراهیمی  واقعا کارش عالیه . . خوش برخورد و خیلی خوب  برای حل مشکل راهنمایی میکنه ... خیلی باتجربه هستش   یه نکات کلیدی  معرفی میکنه که واقعا مفید و ثمره بخش هستش. من که خیلی راضی هستم . و ممنونم ازشون. در ضمن  قیمت مشاوره هاشون هم  خوبه .        اینم شماره تلفن

09122877547

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم... دکتر شمس الله ابراهیمی  واقعا کارش عالیه . . خوش برخورد و خیلی خوب  برای حل مشکل راهنمایی میکنه ... خیلی باتجربه هستش   یه نکات کلیدی  معرفی میکنه که واقعا مفید و ثمره بخش هستش. من که خیلی راضی هستم . و ممنونم ازشون. در ضمن  قیمت مشاوره هاشون هم  خوبه .        اینم شماره تلفن

09122877547

09122877547

2731

سلام عزیزم...دکتر شمس الله ابراهیمی واقعا کارش عالیه . . خوش برخورد و خیلی خوب  برای حل مشکل راهنمایی میکنه ... خیلی باتجربه هستش   یه نکات کلیدی  معرفی میکنه که واقعا مفید و ثمره بخش هستش. من که خیلی راضی هستم . و ممنونم ازشون. در ضمن  قیمت مشاوره هاشون هم  خوبه .        اینم شماره تلفن

09122877547

باران جان در چه زمینه ای میخای مشاوره بگیری؟  ازدواج یا مشکلات خانوادگی؟ من سه جلسه با دکتر سجاد زمانی مشاوره رفتم و ایشون با هیپنوتیزم و  تکنیک nlp بهم کمک کرد. من دچار افسردگی حاد و مشکلات ارتباطی بودم. ما جلسه اول رو به تغییر باور پرداختیم و جلسات بعد هم روی افکار منفی گذشته و عدم ارتباط با مردا و...

نمی دونم روشش چی بود ولی بعدا که جستجو کردم دیدم شاخه ای از روانشناسی هست و ایشون مدرس ان ال پی هستن و مشاوره هم میدن. تو کرج و تهران هم دفتر دارن. شمارشو متاسفانه ندارم ولی تو سایتش هست.

مشکلتون هرچقدر هم که بزرگ باشه این پیج ravan_shenasieshgh قادره حلش کنه 

پوچ و توع خالی نمیگما تجربه شده. هنوزم باورم نمیشه این همه آسایش و آرامش داشته باشم که البته همشو مدیونشونم

2738

سلام عزیزم من یه مرکز خیلی خوب تو کرج پیدا کردم ، چند جلسه اونجا شرکت کردم واقعااا کارشون حرفه ای بود و حرف نداشت و مشکلم با همسرم حل شد و خیییلی زیاد رو رابطمون تاثیر گذاشت، ادرس سایتش رو برات میزارم خودت برو ببین www.novinmoshavere.com

ادرس دقیقش هم چهار راه طالقانی به سمت شهدا،بعد از زیر گذر ، کوچه روزبان،ساختمان پزشکان ایران زمین ،طبقه سوم،واحد ۹، مرکز مشاوره نوین

عزیزم من فقط دکتر خشایار نعماوی زاده رو پیشنهاد میکنم. کارش عالیه دوستامم فرستادم نتیجه گرفتن. الکی پولتو با بقیه روانشناسهای دیگه دور نریز چون خودم کلی الکی هزینه کردم و نتیجه نگرفتم اما دکتر نعماوی زاده کارش عالیه. شمارش 09351305590

البته مطبش تهران هستش اما مشاوره تلفنی هم میده

ممنون من فقط تونستم با آقای سجاد زمانی آنلاین مشاوره بگیرم ولی نتونستم حضوری برم. اما در حال مشاوره هستم و الان جلسه چهارم هستم. آیا کسی رو یم شناسی که برای مشاوره ازدواج تو کرج کمک کنه؟

سلام خانومی وقتتون بخیر اگه دنبال یه مشاور خانواده و یا مشاور حقوقی هستین که بصورت آنلاین (چت و ویس  در هر پیامرسانی که باشین) یا تلفنی ! اونم بصورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل پاسخگو باشه

با شماره: 09199541937 تماس بگیرین و یا به امضام سربزنین عزیزم🙏🌺

مشاور خانواده👨‍👩‍👦‍👦( اختلافات زوجین،همسرداری،فردی)ومشاوره حقوقی⚖ در حوزه خانواده(طلاق_مهریه_نفقه_جهیزیه_حضانت_ولایت_قیمومت_نسب_ارث و دیگر مسائل مربوط به حوزه خانواده)مشاوره بصورت آنلاین یعنی چت و ویس در تمامی پیامرسان ها(✅تلگرام_✅واتساپ_✅روبیکا_✅ایتا_سروش✅_بله_✅گپ_✅آیگپ_✅ایمو)📱📞شماره همراه:09199541937.......آیدی در تلگرام و اینستاگرام:       moshavere_onlineee........آیدی در سایر پیامرسان ها: moshavere_onlinee                         حق المشاوره جلسه یکساعته مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦: 99 تومن        حق المشاوره جلسه سی دقیقه ای مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦79تومن     حق المشاوره جلسه ۱۵ دقیقه ای مشاوره حقوقی⚖ 99تومن......تنظیم انواع دادخواست،لایحه،اظهار نامه فقط 99 تومن......👈پیج اینستاگرام که هرروز کلی نکات آموزشی همراه با روزمرگی هام رو براتون میذارم+ هایلایت رضایتمندی ها و واریزی ها😍:moshavere.onlineee