2733
2764

برای ازدواج دختر خانها 

بنظرتون مناسبترین سن چنده ؟ 

من دیدم دکتر انوشه گفته از ۲۳ واسه دکتر هلاکویی هم ۲۵ گفته بودن 

میدونم شخصیتا متفاوته اینارو نگید چون به هرحال هر چقدم شخصیتا متفاوت باشن ما همه تو ۲۰ سالگی فکر ۱۵ سالگیمون رو نداریم 

من ۲۵ بنظرم خیلی خوب میاد ولی یه سری جاها میشنوم دیر میدونن در صورتی اقوام من همین سن معموله یا ۲۳ بهتره ؟

از ۲۳ به بعد خوبه 

حالا دیگه باید به خود فرد نگاه کرد

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:❣️اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. ❣️دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. ❣️سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. ❣️چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. ❣️پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ❣️ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده . ❣️هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه.❣️هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. ❣️نهم: آدما همه اسکلت هستن با یه گوشت روش پس فرزندم شل کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2768

شما بین ۲۳ تا۲۵ اگ مورد خوبی اومد جواب بدید 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
از هجده تا بیست و پنج هر وقت خواستگار خوب اومد

نظر شما متین 

دور از تعریف من یه مسئله بگم مثلا کسی از سیزده سالگی خاستگار خوب داشته باشه تو بیست سالگی فکر کنه به ازدواج یا نه بمونه پای اهدافاش تا مثلا ۲۳ یا ۲۵ سالگی مناسبتره؟ 

من زیر ۲۰ ازدواج کردم 

نظری ندارم 

من خودمو تو اون سن آماده ازدواج دیدم و از نظرم بالای ۲۲ دیر بود 

هرکس طرز فکری داره و شرایط زندگی هم شرطه البته

لطفاً آقایون هول سایت انقدر درخواست دوستی ندن ... صبرم از حد بگذره درخواستاتونو قبول میکنم به فحش میکشم تک تکتونو
هر دو خوبه  به نظرم ۲۵ اوکی تره  از۲۳شروع کن ۲۵عقد کن😂

خوبه اینم خاهر 😂😂😂 

من میگفتم از ۲۵ شروع شه تا سی کلا بچه هام متولد بشن پرونده همه وی بسته شه پنج سالع 😂

نظر شما متین  دور از تعریف من یه مسئله بگم مثلا کسی از سیزده سالگی خاستگار خوب داشته باشه تو ب ...

من میگم تو بازه سنی ۱۸ تا ۲۵ معمولا آماده ازدواج هست دختر و اگه خواستگار خوب اومد مثلا نوزده سالگی قبول کنه احتمالا به نفعشه. خواستگار خوب هم جلوی رسیدن به اهداف زنش رو نمیگیره 

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده:) من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست، و از آن روز سرم میل بریدن دارد...
من زیر ۲۰ ازدواج کردم  نظری ندارم  من خودمو تو اون سن آماده ازدواج دیدم و از نظرم بالای ...

خوشبخترین باشید گلم 

میتونم چند تا سوال بپرسم ؟ 

خوب شما تونستی ادامه تحصیل بدی و جایگاه اجتماعی خوبی داشته باشی ؟( میدونم نیشه پلی سخت نبود فکر نمیکردی اگه مجرد بودی مپفقتر میشدی) چرا فکر میکنی بعد ۲۲ جالب نمیشد ؟ 

قصد بدی ندارما فقط میخام بدونموااقعا چه سنی مناسبه

2706