2726

شیارایی که تو قسمت قرار گیری سیم کارت هست از جاش در اومده هزینش تقریبی چقدر میشه ؟

احساسات بیان نشده ؛هیچ وقت فراموش نمی شوند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی به گوشی داره قیمتش فرق میکنه.اول فکر کردم منظورت سیمکارته😶

محلی که سیم کارت تو گوشی قرار میدیم چندتا شیار طلایی روی اون قسمت از گوشی هست. یکی از اون شیارها در اومد کنده شد و سیم کارت میذارم آنتن نداره

2728

مال منم چند وقت پیش خراب شد همسرم برد تعمیر با مکافات درست شد چون پشت گوشیم قابل باز کردن نیس،فک کنم حدودا ۳۰ تومن شده بود😉

مهربون میشه لطفا واسه سلامتی خانواده ام و نی نی تو راهیم یه صلوات مهمونم کنی❤❤مرسی فداااات😍😍خدا جونم شکرت که حکمتت با خواسته دلم یکی شد😍❤❤وهو الرحم الراحمین❤❤
مال منم چند وقت پیش خراب شد همسرم برد تعمیر با مکافات درست شد چون پشت گوشیم قابل باز کردن نیس،فک کنم ...

یعنی پیچ نداشت پشت گوشی ، برای من پیچ داره ، 30تومن خیلی مناسبه تهران هستین؟ دقیقا همینی که من گفتم براتون اتفاق افتاد شیارا کنده شدو سیم کارت خونده نمیشد مدل گوشیتون چی بود برای من هوآوی هستش

مال منم چند وقت پیش خراب شد همسرم برد تعمیر با مکافات درست شد چون پشت گوشیم قابل باز کردن نیس،فک کنم ...

لطف کردی تو اون تاپیکم نوشتی فقط میشه سوالم اگه میتونی جواب بدی مدل گوشیت چی بود و بلایی که سر گوشیم اومد دقیقا همون بلا سر گوشیت اومد؟سیم کارت خونده نمیشد و شیارا خونده نمیشد

لطف کردی تو اون تاپیکم نوشتی فقط میشه سوالم اگه میتونی جواب بدی مدل گوشیت چی بود و بلایی که سر گوشیم ...

مدل گوشیم سامسونگA7

مهربون میشه لطفا واسه سلامتی خانواده ام و نی نی تو راهیم یه صلوات مهمونم کنی❤❤مرسی فداااات😍😍خدا جونم شکرت که حکمتت با خواسته دلم یکی شد😍❤❤وهو الرحم الراحمین❤❤
مدل گوشیم سامسونگA7

مدل گوشیت از مدل گوشی من باید بالاتر باشه ببخشید توروخدا، دقیقا مشابه همین بلا سر گوشیت اومد؟ سیم کارت خونده نمیشد؟ جای سیم کارتت خراب شد

مدل گوشیت از مدل گوشی من باید بالاتر باشه ببخشید توروخدا، دقیقا مشابه همین بلا سر گوشیت اومد؟ سیم کا ...

عزیزم ببخشید من کلا اشتباه متوجه شدم ،جای قرار گرفتن سیم کارت شما با من خییلی فرق میکنه،مال من از کنار گوشیم هست و اصلا پشت گوشی باز نمیشه،مدل گوشی هامون فرق داره یه لحظه فک کردم شاید مثل گوشی خودمه😅پوزش😘

عزیزم ببخشید من کلا اشتباه متوجه شدم ،جای قرار گرفتن سیم کارت شما با من خییلی فرق میکنه،مال من از کن ...

خواهش میکنم عزیزم این چه حرفیه ،لطف کردی خداکنه تو همین حدود قیمت که برای شما هزینه شد برای منم بشه       

ان شاءالله که با هزینه کم درست میشه دوستم😘

2706