2766
2764
عنوان

همسر بی شعور سابق شوهرم بهم پیام داده

526645 بازدید | 348 پست

من حدود ۲۰ روز دیگه زایمانمه ، کلا بارداری سختی داشتم الآنم استراحت نسبی ام بابت جفت پایینم و خیلی بیش از اندازه چاق شدم و ورم آوردم ، حتی معذرت می‌خوام دیگه به سختی حتی دستشویی میرم ، همش تو خونه لخت مادر زادم از بس گر میگیرم به زور فقط ی غذا میزارم چند روز ی بار و بیشتر حاضری میخوریم ، فقط دارم روز شماری میکنم زودتر زایمان کنم تو این شهر غریب هم هستم هیچکس رو ندارم کمکم کنه واسه زایمانم خانوادم می‌خوان بیان پیشم اینا رو گفتم که شرایط سختمو بدونید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2768

بقیه نوشتی لایکم کن چقد بدم میاد قطره چکونیمیگین

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا یعنی میشه چشامو ببندم واین سه ماه بگذره واون شب زایمان برسه ومن و گل دخترم سالم وسلامت بیایم خونه پیش بابایی...خدایاشکرت.لطفابرای امام زمان دورکعت نماز بخون وهرچی میخای ازشون طلب کن حاجتت رومیده

بعد شوهرم از ازدواج قبلیش ی پسر ۱۲ ساله داره که حضانتش با مادرشه و ی شهر دیگه هستن ، بعد پسره سال به سال حتی به شوهرم زنگ نمیزنه بعد چند شب پیش زنگ زد گفت می‌خوام بیام بمونم تا بچه به دنیا بیاد منم ببینمش

2706