2737
2734
عنوان

آموزش برنامه نویسی

| مشاهده متن کامل بحث + 2882 بازدید | 40 پست
میون این همه تاپیک های بیخودی کارت فوق العاده س  من یکی از طرفدارت شدم

ممنونم گلم

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا بریم سراغ Style یا همون حالت در HTML

من قرمز هستم

من آبی هستم

من بزرگ هستم

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

برای تعریف یک استایل در HTML به شکل زیر کد می نویسیم

<;"tagname style=":>

برای مثال کد زیر رو ببینید، تو قسمت بدنه، اومده و مقدار یک ویژگی رو مشخص کرده.

ویژگی در اینجا رنگ پس زمینه یا همون رنگ بگراند هست که برابر مقدار powderblue گذاشته

<;"body style="background-color:powderblue>

2728

عزیزم شما چقد برنامه نویسی رو بلدین؟! من زمان دانشجوییم اچ تی ام ال رو خوندم و بعد اونم پروژه هم طراحی کرده بودم. میخوام بدونم در چه حد بلدین که اگر مشکلی داشتم ازتون کمک بگیرم؟ میتونم درخواست دوستی بدم؟!

با سلام 

آموزش برنامه نویسی زبان های تحت وب میتونه خیلی مناسب باشه و از اینکه این حرکت رو راه انداختید تا مشتاقان برنامه نویسی سایت بتونن استفاده کنند جای تقدیر داره.  

تیم توسعه و برنامه نویسی وبیها هم همراه شماست و اگر نیاز به سوال و راهنمایی هایی برای یادگیری و فعالیت در عرصه طراحی سایت داشتید میتونید با پشتیبانی تیم وبی ها در ارتباط باشید

ارادتمند شما تیم طراحی سایت وبیها

2738

در بخش قبل با مفهوم فریم‌ورک به طور کامل آشنا شدیم. دانستیم که فریم‌ورک اندروید یک چهارچوب کلی و یک واسط بین برنامه و سیستم عامل می باشد.

به عبارتی وقتی برنامه ای با جاوا برای اندروید می نویسیم، برای اینکه این برنامه در سیستم عامل به درستی کار کند لازم است از یک سری دستور عمل ها و چهارچوب ها پیروی کند.

اما قبل از اینکه به جنگ هیجان انگیز انواع فریم‌ورک های اندروید بپردازیم، لازم است به این سوال پاسخ دهیم که استفاده از فریم‌ورک اندروید چه مزیت های برای ما در پی خواهد داشت. پاسخ به این سوال ساده است. با بمب کد همراه باشید تا نگاهی به مزایای استفاده از فریم‌ورک های اندروید بیاندازیم:

*زمان کدنویسی و اشکال یابی کاهش می یابد. چرا؟ چون از کدهایی استفاده می کنیم که از قبل آمده هستند و مورد بررسی قرار گرفته اند.از اعتبار آنها مطمئن هستیم. لذا کار ما را ساده تر می کند.

*از مزایای به روزی در برنامه نویسی برخوردار خواهید شد. چرا که فریم‌ورک های اندروید همواره به روز رسانی می شوند،اشکالاتشان رفع شده و ویژگی های جدیدی به آنها اضافه می شود. لازم نیست شما کاری انجام دهید. کافی است از این امکانات استفاده کنید.

*می توانید راحت تر به صورت تیمی فعالیت کنید. اگر چند برنامه نویس از یک فریم‌ورک اندروید استفاده کنند، می توانند با همدیگر ارتباط برقرار کنند و کارهای همدیگر را کامل تر کنند.

بمب کد

من تا حالا چندین بار شروع کردم html وcss کار میکنم یاد میگیرم ولی جلوتر نرفتم خیلی دوست داشتم که ی ...

سلام دوست عزیز به من پیام بدهید دوره های تابستانی و ویژه آموزش برنامه نویسی برای کاربرای نی نی سایت برگزار کردیم

با خدا باش و پادشاهی کن ، بی خدا باش و هر چه خواهی کن
عزیزم شما چقد برنامه نویسی رو بلدین؟! من زمان دانشجوییم اچ تی ام ال رو خوندم و بعد اونم پروژه هم طرا ...

سلام دوست عزیز به من پیام بدهید دوره های تابستانی و ویژه آموزش برنامه نویسی برای کاربرای نی نی سایت برگزار کردیم

عاليه خدا خيرتون بده

2706