2733
2734
از وقتی که به دنیا اومدم فهمیدم که خواهر و برادرهام ناتنی هستند. همیشه دوستشون داشتم با اینکه اختلاف سنی زیادی باهام داشتن. اما امروز حالم ازشون بهم میخوره. چون تمام زندگیم رو همیشه خراب کردن. درس خوندنم رو . ازدواجم رو و حالا هم بچه دار شدنم رو. به محض اینکه پدرم فوت کرد خونه پدریم رو فروختند و مامانم رو که سالها بود براشون زحمت کشیده بود مثل ... از اون خونه بیرون کردن بدون اینکه فکر کنند کجا بره. مامانم با هزار تا بدبختی یه خونه اجاره کرد و با درآمدی که پدرم گذاشته بود زندگی میکرد. از زمانی هم که فهمید باردارم با همون درآمد کم داشت واسم سیسمونی میخرید و اجاره خونه میداد. اما امروز فهمیدیم که اون کثافت ها منبع درامد مامانم رو هم قطع کردند بدون اینکه فکر کنن که این بدبخت چی کار کنه. حالا مامانم نه تنها سیسمونی نمیتونه واسم بگیره تازه من باید کارم رو سفت و سخت بچسبم که خرجش رو هم بدم. خیلی کثیفند. خدا لعنتشون کنه. دارم دق میکنم.
دخترم کم کم تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را یاد خواهی گرفت . اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر. و شکستهایت را خواهی پذیرفت .سرت را بالا خواهی گرفت با چشمهای باز با ظرافتی زنانه و نه اندوهی کودکانه . کم کم یاد میگیری که حتی نور خورشید میسوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری و یاد میگیری که میتوانی تحمل کنی،که محکم هستی،که خیلی می‌ارزی . و می‌آموزی و می‌آموزی با هر خداحافظی یاد می‌گیری که خیلی می‌ارزی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مریم جون منم نمیدونم چطوری تونستن. میخوام شنبه برم محل کار سابق پدرم سوال کنم.
دخترم کم کم تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را یاد خواهی گرفت . اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر. و شکستهایت را خواهی پذیرفت .سرت را بالا خواهی گرفت با چشمهای باز با ظرافتی زنانه و نه اندوهی کودکانه . کم کم یاد میگیری که حتی نور خورشید میسوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری و یاد میگیری که میتوانی تحمل کنی،که محکم هستی،که خیلی می‌ارزی . و می‌آموزی و می‌آموزی با هر خداحافظی یاد می‌گیری که خیلی می‌ارزی...
2738
ممنم تا حالا فکر میکردم که چون بابامون یکی هست. شاید دلشون واسه من حداقل بسوزه. اما دیدم نه. امروز وقتی اشک رو تو چشمهای مامانم دیدم اونم جلوی شوهرم. وقتی از اینکه شرمنده شده برای خرید سیسمونی ناراحته. خیلی دلم گرفت. اونها می دونستند من باردارم. حداقل می تونستند رعایت حال من رو بکنن. اما از آدمهایی که خواهر مجردشون و نامادری که سالها براشون زحمت کشیده رو خیلی راحت از خونه سر چند ماه بیرون می کنن بیشتر از این نمیشه انتظار داشت. دلم از این می سوزه که چرا باهاشون تو این مدت حرف میزدم.
شوهرم از یکی از همکارهاش پرسید که به قانون وارده. میگه یه راههایی وجود داره. مثلا این که یکیشون مطلقه هست و رفته و حقوق رو واسه خودش گرفته. میگه احتمالا می تونه این کار رو کرده باشه. ولی اونها نیازی ندارن. خیلی وضع مالیشون خوبه. حتی سهم الارث خونه پدریم یه گوشه ای از زندگی خواهر بزرگم نیست. اما اون همیشه دنبال این بوده که نذاره مامان من آب خوش از گلوش پایین بره. تنها دلیلش هم این بوده که چرا پدرش بعد از سالها که مادرش مرده بوده رفته زن گرفته. آخه پدرم اون موقع 45 سالش بوده و بچه هاش همه بزرگ شده بودند و از آب و گل دراومده بودن. بعدش زن گرفته بیچاره. اما این عقده ای این موضوع رو فراموش نمیکنه. الان نزدیک 50 سالشه کثافت عوضی.
مریم جون عمر تو از من دراز تره. تا من جواب بدم که یکی از این کثافت ها مطلقه ست . البته به تازگی مطلقه شده. خودت گفتی. این همه دارن بازهم چشمشون به اون یک قرون حقوق باباشونه. اونم با 50 سال سن. واقعا جای این جور آدمها باید کجا باشه. این ها آدمند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2706