2733
2764

خانما من مدتیه طلاق گرفتم بچه ندارم ۲۶سالمه از لحاظ هیکل و قیافه برخلاف شانسم هیچی کم ندارم یعنی در سطح بالاییه بخدا فقط نمیدونم چرا شانس ندارم 

ارشد حقوق هستم و دارم برای وکالت میخونم 

تازگیا با یه پسر همسن خودمه دقیقا آشناشدم توی اینستا ک فامیل از آب دراومده قبل اینکه بدونه فامیلشم خیییلی بیشتر قربون صدقم میرفت و البته اینکه فک نمیکرد مطلقه باشم هم بی تاثیر نبود منم روزای اول یسری دروغا بهش گفته بودم و متوجه شد و یه دعوای اساسی داشتیم 

و اینکه ازم درخواست رابطه کرد و ۳بار سرش دعواکردیم از آخرین دعوامون ۴روز میگذره و هیچ پیامی بهمدیگه ندادیم اصلا و من اون موقع بهش گفته بودم دختر فالوو نکن این دوسه روز ۵تا دخترو فالوو کرده جدید 

سوال اولم اینه ک یعنی میخواد منو حرص بده با فالوو؟؟؟؟

و دومین سوالم اینه ک اصلا کارم درسته؟؟؟دلم براش تنگشده💔اینم بگم شغل ثابتی نداره و پدرشم فوت شده مسئولیت خواهر و مادرشم رو دوششه و یجورایی سرپرسته مثلا 

کمکم کنین🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب کار خودتونم اشتباه داشته یعنی باید از اول بهشون میگفتین بعضیا این مسیله براشون خیلی مهمه.

و اینکه این اقا مشخصه بدرد شما نمیخوره هم اینکه در سطح هم نیستین هم اینکه ایشون ب چشم ابزار داره شما رو میبینه.

همچی تموم شد و برای همیشه تو رفتی💔امیدوارم بعد از تو به آرامش برسم💔 تابستونی که توی اون از دست دادم و هیچی بدست نیاوردم....😅الان تنهای تنهام و ناامید، روزای پوچ و خالی پشت هم داره میگذره تازه دانشگاهم باید برم افسرده شدم و حوصله ندارم حتی خداهم منو تنها گذاشته... این روزا حالم بهتره تازه خودمو و خدارو پیدا کردم تازه به آرامش نزدیک تر شدم ولی هنوز بهش نرسیدم...شکر❤روزای درهم برهم و شلوغ روزایی که مغزم موقع خواب هم بیداره روزایی که ته ته ته قلبم به رویاهام فکر میکنم و امید میگیرم🌱💔 من دیگه حوصله و ذوق هیچیو ندارم...12.9🖤 چقد بده ی سری حرفا عین سیلی باشه تو صورتت...۱.۱۸🖤۲.۹ کاش قلبم تپیدن بلد نبود...🙂 همیشه فکر میکردم زمانی که به یه سری چیزا برسم حالم خوب میشه ولی نشد که نشد، برعکس داره حالم بدتر میشه😪...۳.۲۳.چه بود زندگی اگر تو نمیرسیدی؟؟؟💍♥️💑.باز دلم مثل همیشه خالیه💔دیگه دنیا واسه من تاریکه،زندگی کوره رهی باریکه،آخر قصه ی من نزدیکه...💔۴.۲۵

والا تو تنها مطلقه ایران نیستی. طرز فکرت واقعا ناجوره. منم مطلقه شدم با یه بچه. بعدش هم عاشق شدم هم عاشقم شدن هم ازدواج کردم هم خوشبخت شدم. کاملا راحت و بی دردسر. تا طرز فکرت همینه و خودتو قربانی میبینی ادمای ناجور میان طرفت 

عزیزم جوابت توی سوالت بود ....

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

شما دختر ۱۸ ساله که نیستی با همچین مورد مسخره ای دوست شدی، خوبه یک بار طلاق گرفتی که هنوز نمیدونی چه پسری برای زندگی خوبه چه پسری بده، خدای ناکرده چندبار دیگه طلاق بگیری می فهمی، این مورد از بیخ و بن به درد شما نمی خوره، فقط عاقل بشو، مگه جونت رو از راه آوردی بهش دائم استرس و غصه بدی

2706