2733
2764

و اینکه خواب دیدم ی خواب عجیب و غریب که هر کسی باورش نمیکنه 

برای همین تعریف نمیکنم ولی همون خواب داداشم ی چیزایی بهم گفت که ای کاش زودتر متوجه اشتباهم میشدم برای همین رابطه چندین ساله رو تموم کردم 

داشتم راستی راستی سمت گناه کشیده میشدما 

با اینکه ناراحت بودم 

ولی رفتم صبحانه خوردم و بدو بدو رفتم سمت میزی که برای داداشم چیدیم(داداشم یک ماه و چند روزی میشه ک فوت شده)و نگاه عکسش کردم انگار خوشحال بود و یه لبخند عمیقققق روی لبام داشتم رفتم توی حیاط نفس عمیق کشیدم و نشستم روی پله ها و به کوه هایی ک معلوم بودن نگاه میکردم انگار داداشم کنارم بود و مثل همیشه نصیحتم می‌کرد و می‌گفت هر کمکی که میخوای رو به خودم بگو🥺

﮼طُ‌دَرمـان‌ِزخم‌های‌ِوجود‌ِمَنـــی🙂♥️🫂دوستان کاربری از ۱۴ خرداد دست منه و تاپیکای قبلی مال من نیست😇💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا صبر بده داغ جوان خیلی سخته

خیلی سخته 

اونم جوانی که خیلی زیبا و مهربون بوده 

من خودم ناراحت بودم ولی داداشم ی چیزایی بهم گفت توی خواب ک الان فقط با خودم میگم اگر گریه هم کردم ففط به خاطر دلتنگیه بلاخره بهم می‌رسیم باز

﮼طُ‌دَرمـان‌ِزخم‌های‌ِوجود‌ِمَنـــی🙂♥️🫂دوستان کاربری از ۱۴ خرداد دست منه و تاپیکای قبلی مال من نیست😇💙

الهی بگردم💔 روحش شاد 

به مامانم گفتم گلدونـم دوباره خراب شد🌻چرا نمیتونم یه گلدونِ سالم داشته باشم؟ گفت حتماً بازم زیادی بهش آب دادی، آره؟ مامانم خوب منو میشناسه، من به چیزایی که دوسشون دارم بیش از حد توجه میکنم برای همینه که از دستشون میدم...!🪁

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭اشکمو دراوردی دخترخداداشتوبیامرزه امیدوارم هرجاهست روحش درارامش باشه همیشه اللهم صل علی محمدوال محمد

اگ زیر پستت کامنت گذاشتم یا تاپیک زدم یا کلا اثری از من تونی نی سایت بود دعوام کنید(خیلی میام نی نی سایت خیلییییییییییییییییی)
خدارحمتش کنه، روحش شاد🥺🖤 ان شاءالله خوشبخت بشی... میتونم بپرسم چرا فوت شد؟

ممنونم عزیزم 

صبح چند ساعت قبل از امتحان دانشگاه سکته کرد داداشم🥲

2706