2737
2734
عنوان

متن روی کیک تولد همسر

15485 بازدید | 13 پست

سلام دوست جونا چند وقت دیگه تولد همسرمه و دلم میخواد یه متن خوب روی کیک بدم بنویسن خودم نظرم اینه که از طرف نی نی هم باشه ولی چیزی به ذهنم نمیرسه میشه بهم کمک کنید 🤗 

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست😊

آخه چیز طولانی که نمیشه نوشت رو کیک معمولا در حد تولدت مبارک جا داره 

من  گفتم روش نوشت درازه قویه جذابم تولدت مبارک 

ولی رو کیک نمیشد بنویسه با کاکاعو دور کیک تو سینی نوشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همیشه در خیال من ز شعله گرمتر تویی

چه گرم دوست دارمت

"سیمین بهبهانی"

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

رو کیک مگه متن مینویسن؟

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس
2738

عکس شوهرتو بده بزنن رو کیک. طرح کیکتم یه لباس نوزادی باشه. بنظر من باحاله. 😉

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

دوستای گلی که یه بیت شعر پیشنها میدن ظاهرا دقت نکردن. ایشون میگن رو کیک. حتی رو سینی کیک هم نمیشه یه بیت شعر نوشت.

مگه با خودکار بنویسی

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس