2726

همسایه طبقه بالایی مون‌ نون پنیر گردو خیلی دوست داره‌😊 حالا من از کجا میفهمم،از صدای تاپ و تاپ صبحگاهی....😐ساعت ۶ صبح که آقای خانواده میخوان برن سر کار،شروع میشه،۶ تا گردو،هرکدوم هم حدودا ۲ تا۳ ضربه،میشه ۱۲ تا ۱۸ ضربه تو مرحله اول،تازه اگه فصل مدارس باشه، بچه شون هم همراهشون صبحانه میخوره، این ۶ تا رو میخورن،بعد انگار کم بوده باشه، تو مرحله ی دوم،۵،۶ تا دیگه میشکنن.....حالا همسایه طبقه پایین خواب باشه،مشکل خودشونه،اصلا چرا سحر خیز نیستن؟😶😶

از اونجا که خانوم‌خونه شام نمیپزن،  اصولا حدود ۹:۳۰ شب ،هم‌دوباره مراسم گردو شکنی آغاز میشه....که بسته به تعداد متقاضیانِ گردو میزان ضرباتی که ما صداشو‌ میشنویم فرق میکنه...

حالا این‌نکته رو هم بگم که چون بچه خانواده یه کم بدغذاست،گاهی که ناهارشون رو نمیپسنده و نمیخوره، ظهرها هم چندباری صدای تاپ تاپ شکستن گردو به گوش میرسه

حتی ماه رمضان هم،سحرها از شنیدن این صدای دلنشین محروم نبودیم😶😐

حالا مشتاق شدم یه جوری از زیر زبون خانوم‌خونه،بکشم،ببینم سالگرد ازدواجشون چه تاریخی هست،یه دونه گردو شکن،بخرم کادو بدم بهشون. چطوره؟ فقط کاش تاریخش نزدیک باشه😁😁

تعداد رای : 91
نظرسنجی
بله😁
79
86%
خیر😐
12
13%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😂😂😂😂چه باحال تعریف کردی

بعضی حرفها را" نباید زد"                                                 بعضی حرفها را" نباید خورد"                                                       بیچاره دل چه میکشد                     میان این" زد "و" خورد"
خیلی بامزه بود متن خودت بود ؟

بله بااجازه تون

ممنونم گلم

واقعی بودا،فقط یه کم پیازداغش رو بیشتر کردم

همسایه بالایی مام فوق العاده بداخلاقه و همه اش داد میزنه صبحا با صدای دادش بیدار میشم 

شبام یهو ساعت ۳ داد میکشه 

😔

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
حالا چرا اراجیف مهم ۵؟ از یک تا چهارش کو؟

تو تاپیکهای قبلیم هست عزیز

2706