2733
2764

داداشم ماهی ۴۰ میلیون حقوق میگیره 

خونه و ماشینو پدرم بهش داد 

حتی وسایل خونه ام همه اشو خودمان خریدیم 

این زن برادر ما جهیزیه ام نیاورد

تمام ۴۰ میلیون حقوق داداشم زنش می‌بره همه اشم میده برادرش و خواهرش و خانواده خودش.. 

بعد داداشم یک کیلو شیرینی برای ما بخره زنش زیر چشمی نگاهمون می‌کنه و قهر می‌کنه...

(ما می‌دونیم اما چیزی نمیگیم همیشه میگفتم به خواهرم و مادرم به ما چه داداش خودش صلاح زندگی خودش می‌دونه)

اونیکی داداشم ماهی ۲۰ میلیون حقوق میگیره سر و وضع زندگیش و مسافرت هاش و خورد و خوراکش و پوشاکش صدبرابر از این داداشم بهتره چون زنش اهل برنامه ریزی و زن زندگیه

حالا برادر زن برادرم میخواد وام خرید مسکن بگیره از محل کارش بعد باید سند به اسمش باشه حالا زن داداش ما یک ماهه زندگیو از داداشم حرام کرده که سند خونه رو بزنه اسم داداشش تا اون وام بگیره وامم ۲۰ ساله یعنی تا ۲۰ سال خونه داداشم بشه اسم برادر زنش😐😐😐

بعد داداشم قبول نمی‌کنه مگه خره قبول کنه 

حالا زن داداش زنگ زده خواهرم و مادرم با فحش و درگیری و دعوا که شما نمیذارید سند بزنه اسم داداشم و تو زندگی دخالت میکنید پرش میکنید داداش من حلال و حروم حالیشه و خونه رو نمیخوره و...

بعد به من پیام داده فحش داده که تو و مادرت منو آوردید تو این زندگی شما گدا گشنه ها..(انگار همه یادمون رفته ما آلزایمر ..مادر خودش شب و روز به مادرم و من می‌گفت دخترمو برای پسر بزرگتون بگیرید )

یعنی هرچی این چندسال به داداشم و خانواده ام ظلم کرده سکوت کردم گفتم زندگیشون از هم نپاشه و دخالت نکنم 

تمام 

جواب پیامشو ندادم چون امشب می‌خوام با خواهرم و مادرم برم خونه داداشم قیامت به پا کنم... باید تیکه تیکه اش از خونه پرتش کنم بیرون مهریه اشو پرت کنیم جلوش ۱۴ سکه است و طلاقش بدیم 

زنیکه رو دیگه ازش پرم

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

با برادرتون صحبت کردین؟

بنآم ازادی❤️🪄     خدایا همیشه مراقب رویاهای ما باش✨.        ❤️دعا کنیم برای هم حتی بی دلیل❤️.             💎من و کسی که برای من است💎.           🤍متاهل🤍.                         شهریارم🪄

امشو میرم محلشان یک خونی برپا میکنم 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
به شما ربطی نداره مگه داداشتون خودش عقل نداره 

نه اتفاقا ب ایشون ربط داره شاید داداش بخاد خودشو بندازه تو چاه اینا باید بزارن؟

ولی قبلش باید با برادرشون صحبت کنن

بنآم ازادی❤️🪄     خدایا همیشه مراقب رویاهای ما باش✨.        ❤️دعا کنیم برای هم حتی بی دلیل❤️.             💎من و کسی که برای من است💎.           🤍متاهل🤍.                         شهریارم🪄

تا اخر نخوندم 

ولی مشکل داداشته 

به توچه 

اگه خودش مشکلی داته باشه خودش باید حلش کنه

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه

تاپیکت رو ببند تا یه عده نخوردنت و نگفتن حتماً داداشت کاری کرده و حق با زنداداشتون هستش

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
فقط خدا بهش رحم کنه فقط خدا امشب آخرین روز زندگی مشترکشه

خدا ب امثال شما هم رحم کنه

شما فقط ی تیکه از زندگی رو برامون تعریف کردی انتظار داری بگیم حق دارید عجب عروسی؟

بدون بدترین زندگی رو هم ک بهم بزنی کارما برای خودتم دست بکار میشه

2706