2733
2764

اگر خواستید برا حاجتم دعا کنید 

فقط 41 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    تیکر مانکن شدنمههه توروخدا هروقت دیدی این امضارو بگید یادت نره هر روز بری باشگاه😂😎به امید اینکه پونزده کیلو کم کنمم💗🥲😂اگر تو سایت کم هستم دلیلش اینه کههه خداروشکر با افســردگی مبارزه کردم و الان حالم خیلی بهتره دارم برا خودم وقت میزارم 🥲💛روانشناس کودک خواهممم شددد 🥲 نمیزارم کسی بخاطر آسیب های بچگیش مثل من ضربه بخوره ❤️عاشق بچه ها هستمم😍😍تو تاپیکای مذهبی تگم کنید لطفا🍓.. هر سوالی درباره افسردگی و ... داشتید درخدمتم✨ خوشحال میشم کمکتون کنم دخترااا...هروقت دلت گرفت باهام حرف بزن🌸🧡بهتر میشی جانم...اون مدتی که افسردگی شدید داشتم دوستای اینجا خیلی کمکم کردن حالا وقت جبرانه🌺

برای من دعا میکنی لطفاااا😭❤

دانشگاهی که مخوام قبول شم

귀찮은 문제는 모두 떨쳐 버리고 이곳을 떠나 내가 원하는 곳으로 let me go작은 비행기 속 날려 보낸 여유fly so high너무 높아서 내 손에 닿지가 않는 걸까💔 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

برام دعا میکنی حال روحیم خوب بشه🙏🫠

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

انشاالهله موفق باشید

((حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‌ وَ نِعْمَ النَّصیرُ)) با اکانت قبلیم نتونستم بیام اکانت جدید ساختم :/
واسسسس من دعا کن با اونی ک تو ذهنمه ازدواج کنم تا آخر سال😂🍓شیرینی میدم بهتون🫠🪻

عههه تو هم عشق داری 

آی ننه😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    تیکر مانکن شدنمههه توروخدا هروقت دیدی این امضارو بگید یادت نره هر روز بری باشگاه😂😎به امید اینکه پونزده کیلو کم کنمم💗🥲😂اگر تو سایت کم هستم دلیلش اینه کههه خداروشکر با افســردگی مبارزه کردم و الان حالم خیلی بهتره دارم برا خودم وقت میزارم 🥲💛روانشناس کودک خواهممم شددد 🥲 نمیزارم کسی بخاطر آسیب های بچگیش مثل من ضربه بخوره ❤️عاشق بچه ها هستمم😍😍تو تاپیکای مذهبی تگم کنید لطفا🍓.. هر سوالی درباره افسردگی و ... داشتید درخدمتم✨ خوشحال میشم کمکتون کنم دخترااا...هروقت دلت گرفت باهام حرف بزن🌸🧡بهتر میشی جانم...اون مدتی که افسردگی شدید داشتم دوستای اینجا خیلی کمکم کردن حالا وقت جبرانه🌺
سید نون بربری 😂🤲🏻

ن بابا چ سیدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706