2733
2764

قبلا میگفتم چ کارشون دارین 

حتی یادمه تاپیک زدم گفتم تا وقتی کاریمون نداره چ عیب داره

ولی میبینم همه تاپیکا دخالت میکنن:// بعد بلد نیسن ی ذره احترام نگه دارن قشنگ تیکه میندازن ب خانما بعد از اون بدتر این کاربری خانمی ک باهاشون لاس میزنن 

طرف قشنگگ داره ب همجنست توهین میکنه بعد ت ریپ میزنی خنده میزاری 

اگه ی موقع دلتو شکوندم بهم بگو ... اصلا با کسی دعوا ندارم لطفا باهم مهربون باشیم نمیخوام دل کسی بشکنه شما هم برا بقیه نخاین اگه زندگی سختهموندن و جنگیدن هزار بار جذاب تر از جا زدنه، بهش فکر کن 🤎:)  ی صلوات میفرستی به حاجتم برسم؟ مرسی❤️دوست عزیزم ایام محرمه و من حاجت دار دعا کن به حاجتم برسم ، هروقت خاستی بگو منم دعات کنم       امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم.  اگر پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پیک می

اون دخترا ؟ 

اگه ی موقع دلتو شکوندم بهم بگو ... اصلا با کسی دعوا ندارم لطفا باهم مهربون باشیم نمیخوام دل کسی بشکنه شما هم برا بقیه نخاین اگه زندگی سختهموندن و جنگیدن هزار بار جذاب تر از جا زدنه، بهش فکر کن 🤎:)  ی صلوات میفرستی به حاجتم برسم؟ مرسی❤️دوست عزیزم ایام محرمه و من حاجت دار دعا کن به حاجتم برسم ، هروقت خاستی بگو منم دعات کنم       امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم.  اگر پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ 
ممنون ،  ولی من ازینکارا تا حالا نکردم

اره اونایی ک کردنو میگم

بیخیال اینها مرد نیستن جای خواهر ما هستن🤧

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه

مورد خوبم داریم ولی اکثرا فاقد شعورن متاسفانه

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤   لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم✨ باید بپذیرم دختر بودنم رو! چاره ای جز این نیست:) کاش بشه یه روز همینجا با خوشحالی بگم بالاخره با جنسیتم کنار اومدم🩵🙃 درخواست دوستی رد میشه🙏🏻
پیک می

دقیقا

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه
آخه مردی که تو نی نی سایت عضوه هم لاسیدن داره اون چ خدا زدس ک با این مرد میلاسه

بخدااا

آخه ی ذره عزت نفس داشته باشین 

من ازاولم مخالف بودم اینجاباشن

جداتصورمیکنیدچه فعل وانفعالاتی تومغزیه مرداتفاق افتاده که عضونی نی سایت شده؟؟داشته کاربری درست میکرده میگفته برم مسائل بچه داری وشوهرداری یادبگیرم؟؟؟؟!!!!!!

2706