2733
2764

آره

هر دو مجرد هستن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فیلمو ندیدم‌بستگی داره وارد چجور رابطه ای بشن؟

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚

به نظرم پارسا دقیقا نمونه مشابهی از اکثریت مردان ایرانیه 

کسی که تعریف درستی از زن فداکارش نداشت 

کسی که به قول ماهی فقط دنبال یه پلنگ شنگول بود 

و همون طور که انتظار می‌رفت یه زن معلوم الحال مخشو زد.تو جامعه از این موارد زیاده

البته باید دید در ادامه چی میشه 

ولی پارسا سست عنصر و بی لیاقت بود 

چرخ گردون، بگذر از من                                                     در بساطم هیچ نیست...
به نظرم پارسا دقیقا نمونه مشابهی از اکثریت مردان ایرانیه  کسی که تعریف درستی از زن فداکارش ندا ...

واقعیت های جامعه رو نشون میده

پارسا سست عنصر؟

کسی ک دلیل زندگیش بود

طلاق گرفته

خب چرا به پای کسی بمونه که ولش کرده؟

نامه ی فدایت شوم بفرست برا ماهرخ؟

در باطن ماهرخ عاشقه

اما در ظاهر  طرفو ول کرده

مشکلش چیه؟ 

دوتا ادم ک هردو جدا شدن ب دلایلی، چیز مشکل داری نمیبینم... 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
رابطه ته نداره ک

چرا نداره تهش اگه زندگیه خودشو لایق زندگی با اون فرد میدونه بنظرم مشکلی نداره این رابطه

اما اگه تهش میدونه خوب نیست چون اکثر ادما بادونستن این ک تهش خوب نیست باز ادامه میدن دلیلشم مبهم بر خودشون 

اشتباه این رابطه 

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
2706