2733
2764
عنوان

شوهر حساس و غیرتی میخوااااااااااام...

| مشاهده متن کامل بحث + 2340 بازدید | 125 پست
شوهرم همه چیزش خوبه فقط زن براش مهم نیست میگه تو نوکر من باش تا باهات خوب باشم  دلم خیلی گرفته ...

از تربیت خانوادگیشونه متاسفانه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا چه خانواده بدون درکی😔😔 تنها راهت گلم سازشه به خودکشی فکر نکن بچت گناه داره تنها بمونه صبر ...

تنها کارم همینه دیوار به دیوار خونه مادر شوهرم هستم تو همه چیز کار دارن فقط امیدوارم تموم بشه این زندگی من آدم بدی نبود تمام شعبان و رجب روضه میگرفتم چرا این آدم اومد تو زندگیم از خدا هم نا امید شدم دیگه فقط به زور نماز میخونم 

نظر منم ببینید:

هنوز بعضی از زن ها غیرت مرد رو نماد عشق می دونن. هنوز میگن چون دوستم داره روم حساسه. از عشق زیادشه و ...

اما واقعیت اینه که اون چیزی که در باطن دنبالش هستن توجه هست نه غییرت. زنا دلشون می خواد در مرکز توجه شوهرشون باشن نه تحت سلطه و امر و نهی اش. اما وقتی توجه سالم رو نمی گیرن میگن کاچی به از هیچی همون غیرت بهتر از بی توجهیه! به عبارتی توجه ناسالم بهتر از بی تفاوتیه. 

زن عاقله و عفیفه هیچ نیازی نداره که بپا داشته باشه. خودش تصمیم می گیره و مرد باید به استقلال رای اون احترام بذاره. اگه تصمیماتش رو دوست داشت می مونه و ادامه میده و اگه دوست نداشت می تونه مذاکره کنه، کنار بیاد، جدا بشه یا ...

اما توجه سالم چیه؟ توجه سالم یعنی ابراز عشق در عمل و کلام، یعنی اینکه حواسش به حال روحی و جسمی و نیازها و علایق شما باشه، بدونه چی سر ذوقت میاره و چی حالت رو می گیره. بدونه دوست داری چطور بهت عشق ورزی کنه. توجه سالم یعنی احترام. یعنی گوش شنوا بودن یعنی چشم بینا داشتن برای زیبایی های زن. 

غیرت با تعریف عامیانه اش یه جور احساس مالکیت و یه جور رابطه رئیس و مرئوسیه. رابطه ای با عشق نداره! 

من مطمئنم زابل و کابل یه داداش دیگه هم داشتن به اسم حبه بابل   

شوهر غیرتی خوبه اما شوهر بی جنبه که ادعا مرد بودن داره و سر سوزن هم نیست فقط ادعا داره بده ، مثلا بیاذ بگه چرا سلام دادی به پسر عمت و بگیرت به باد کتک ، 

(دو از همچین مردی باید جدا شد چون تعادل روانی نداره و پس فردا بچتم میزنه)

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل دخملم منتظرتیم 😍🥰برای تو دلیم دعا کنید. در خواست دوستی ندید.
نظر منم ببینید:  هنوز بعضی از زن ها غیرت مرد رو نماد عشق می دونن. هنوز میگن چون دوستم داره روم ...

وای این عالی بود ازش اسکرین شات گرفتم خیلی خوب این موضوع رو توضیح دادید❤️

و تو خدای آرزوهای محالی...🌱💫🤍
2706