2737
2734

با سلام به اعضای عزیز نی نی سایت

با توجه به اعمال تغییرات و ایجاد امکانات جدید و بهتر در سایت، قصد داریم عملیات مختلف نرم افزاری و سخت افزاری در سایت داشته باشیم. به همین منظور از روز چهارشنبه ۱۸ مردادماه بین ساعت ۷ تا ۱۱ ظهر سایت از دسترس خارج شود.

همچنین با توجه به تغییرات ممکن است از روز چهارشنبه ۱۸ مردادماه الی ۲۱ مردادماه سایت با اختلالاتی مواجه باشد.

تمام سعی تیم فنی و مدیریت سایت بر این است که این اختلالات و قطعی ها به کمترین حد خود برسد. در آخر آنچه برای ما مهم است استفاده بهتر و سریعتر شما از امکانات و بخش های مختلف سایت است.

خوب بهتر من فردا مهمون دارم😆😆😆😆😆

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ای بابا با تنهایی چه کنم😔😔😔فردا هم خونه ی تمیز داریم هم غذای خوشمزه

هم تمیزو خوشگل و حمام رفته😂😅

خدا خیرتون بده😊😊😊

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738

زود بیاید ها 😢

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
امیدوارم نرید و ی جور بدتر برگردید😊

قطعا با انرژی های مثبتی که از سمت شما کاربرهای عزیز میاد سایت با قدرت بیشتری به کارش ادامه میده. قطعا مثل گذشته با امکانات جدید و سرعتی بهتر سایت در کنار شما خواهد بود.

حالا که تیم فنی دارن زحمت میکشن بگین بیزحمت اون گزینهء حذف تاپیک رو هم برگردونن

تغییرات در راستای پیشرفت باید باشه نه پس رفت این امکان تو ورژن قبلی بود😊

اگر حذفِ این گزینه دلیلِ خاصی داره لطفا بگین تا انقدر پیگیری نکنیم 

خیلی قشنگ نیست که روزانه بارها و بارها در موردِ این موضوع تاپیک زده بشه و هیچ جوابی داده نشه

ممنون

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706