2726
عنوان

اراجیف مهم.۴. 😆دبیرهای عصبانی

| مشاهده متن کامل بحث + 1294 بازدید | 26 پست
وا😐😐برا این اینقدر حرص میخورد؟

فکر کنم این براش یه فوحش حساب میشد 😁

قوم شوهر مثل درخت كنار توالتن 🌵🌳 نه میشه از میوه شون خورد نه زیر سایشون نشست 😈منه شوهر من نه 

وااای یاد یه دبیریمون افتادم که خیلی تخس بود هووووف یعنی نفس میکشیدیم با تیپا مینداختمون بیرون از کلاس 😣 

بدبخت عقده ای هیچ خیری ازش ندیدیم تو درسمون اونم سالی که امتحان نهایی داشتیم 😭

هنر زندگی کردن اینست که لذت را در ساده ترین و معمولی ترین اتفاقات پیدا کنیم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم یه معلم دوم دبستانم و ۵ دبستانم

حالم ازشون بهم‌میخورع😑

نکبتاااا

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
منم یه معلم دوم دبستانم و ۵ دبستانم حالم ازشون بهم‌میخورع😑 نکبتاااا

خیلیم یاد آدم میمیونه

2728

من از دبیرامون زیاد خاطره بد ندارم اما این کارکنای دفتر زیاد اشکمو دراوردن😒مخصوصا براانتخاب رشته . اغا من رفتم گفتم مطمئن نیستم که چه رشته ای میخوام برم اول که کلشون بهم خندیدن ومسخرم کردن بعدشم یکیشون گفت همین امروز تصمیمتو بگیر وگرنه حتی اگه بامادرتم بیای التماس کنی دیگه رات نمیدم تومدرسه و فقط پروندتو میدم ببری!

عاشقان قدرت ، هرگز نمی توانند عاشق مردم باشند ،  و عاشقان ملت ، هرگز نمی توانند ، عاشق قدرت باشند
من از دبیرامون زیاد خاطره بد ندارم اما این کارکنای دفتر زیاد اشکمو دراوردن😒مخصوصا براانتخاب رشته . ...

وااااااااااا😐😐دیوانه بود؟چه حرفی،چه خنده ای

وااااااااااا😐😐دیوانه بود؟چه حرفی،چه خنده ای

از دیوانه یچی اونور تر .نمیدونم چراخندیدن واقعا هم خنده دار نیس یجور رفتارکردن انگار من تشدید شدم درسامو😒ولی این خانوم که اون حرفو زد یه دختر داشت بعضی وقتا میاورد مدرسه وای انقدر دخترش ناز و دوس داشتنی بود یعنی من هربار تعجب میکردم که چطور همچین دخترنازی میتونه بچه اون خانوم باشه

عاشقان قدرت ، هرگز نمی توانند عاشق مردم باشند ،  و عاشقان ملت ، هرگز نمی توانند ، عاشق قدرت باشند
از دیوانه یچی اونور تر .نمیدونم چراخندیدن واقعا هم خنده دار نیس یجور رفتارکردن انگار من تشدید شدم در ...

😂😂

به نام خدا

ابتدایی:مدیر ب شدت پول پرست و بد اخلاق معلم دوم ابتدایی بسیار خشن و بد اخلاق 

راهنمایی:معلم درس حرفه و فن بسیاااااارررر بیشعووووررررر و بد اخلاق و حال ب هم زن خدا ازش نگذره 

معلم ریاضی خیلی منو زد خیلی عقده ای تشریف داشت

معلم علوم خیلی بین بچها فرق میزاشت ولی بدک نبود

معلم پرورشی خخخخخ چقد بد بود وای خدااا

معلم ادبیات عشق من بود خدانگهش داره

دبیرستان:اوووووه شیمی یا خداااا ترسناااااک

فیزیک یا مولا علی ترسناک ترین موجود زندگیم

دبیرهای عقده ایه شیمی سال دوم تا پیش دانشگاهی افتضاح ترین موجودات زندگیم

دبیر ریاضی میساختم باهاشون ولی سال سوم یکیشون عقده ای ترین انسان تاریخ بشریت را اورد جلو چشمام

کلا میونه خوبی با دبیرا نداشتم با اینکه احترامشونا داشتم و دختر خوبی بودم کلا دستم نمک نداره متاسفانه

خدا لعنت کنه دبیرایی که حلو بچها ضایعم کردن و الکی برچسب بهم چسبوندن و الکی بهم گفتن متقلب😏😂سرتو درد اوردم ولی دلم خنک شددد

تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید
به نام خدا ابتدایی:مدیر ب شدت پول پرست و بد اخلاق معلم دوم ابتدایی بسیار خشن و بد اخلاق  راهن ...

الهی بمیرم چه دل پر دردی😊

خیلی رنج کشیدی تو

من برم به درگاه الهی سجده شکر بجا بیارم😁😁 وضعم خیلی بهتر بوده

دبیر ریاضی میزد؟؟؟؟؟مگه دخترارو میزنن یا خدا

الهی بمیرم چه دل پر دردی😊 خیلی رنج کشیدی تو  من برم به درگاه الهی سجده شکر بجا بیارم😁😁 وضع ...

خدانکنه عزیزم اره با خط کش استیل زدم نمیبخشمش بدبخت عقده ایو 

تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید
خدانکنه عزیزم اره با خط کش استیل زدم نمیبخشمش بدبخت عقده ایو 

چه بی فرهنگی بوده😒😒😒