2733
2734
عنوان

مجردي بهتره يا متاهلي؟

7403 بازدید | 388 پست

من احتمالا تا يك ماه ديگه عروسيم باشه خيليي خيليييي حالم

دلم گرفته

حس ميكنم پشيمونم 

شوهرم خيلييي خيليييي خوبه اما حس ميكنم دلم ميخواد تو همون خونه باشم با همون شرايط سخت و فقط خانوادمو داشته باشم

يه كمي دلداريم بدين لطفا يا بگين درست حس ميكنم؟😭

تعداد رای : 125
نظرسنجی
مجردي
45
36%
متاهلي
80
64%
هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

خيلي بد حالم

نوشته نشده

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

برا مجردا تاهل برا متاهلا مجردی 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بابا برو سرخونه زندگیت 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
نه والا    

غزل جان حالت خوبه؟

خدايي رسيدي به اون ارامشي كه گفتم؟

2738

اگه مرد خوب نصیبت بشه به موقع هم بچه دار بشی اوضاع مالیت هم خوب باشه در کل خدا همه درها ی خوشبختی رو که بخواد بروت باز بشه صد در صد متاهلی 

صبح میشه این شب، باز میشه این در 
من مجرد متاهلم ازدواج سفید کردم و واقعا راضی ام 

یعنی چی

خداجون خودت فسقل خان تو دلمو مواظب باش😍🙈 مرسییی ************************** خدا جونمممممم ،میگمااا مرسییی که هوامونو داری اللهم صل علی محمد واله محمد وعجل فرجهم😍🙌🏼🙏🏼
تاهل بهتره چون استقلال داری

شما هم اولش مثل من بود حستون؟😞

هر دوره ای شیرینی خودش و داره،من دوره مجردی خیلی خوش میگذروندم و خیلی واسم خوب بود،ولی آرامش بعد ازدواجم و با هیچکدوم از اون خوشگذرونی ها عوض نمیکنم.الانم خوشم.هر دوره ای یه مرحله از زندگیه.

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am

عزیزم اینو بدون عااااشق ترین و مطمئن ترین آدم ها هم دم عقد به شک میفتن همه اینجورین گلم نگران نباش

من خودم خیلیییی وابسته خونه پدری بودم یعنی هر شب کارم گریه بود کلیم مشکل داشتما اما دلتنگ همون مشکلات بودم

اما باور کن 2 3 ماه بگذره دیگه خونه پدریتم بری دوست داری بیای خونه خودت میشه 

البته به روابطتت با همسرتم بستگی داره ها حرفم اینهکه این وابستگیه تعدیل میشه

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم....
2706