2766
2764

... موافقین اینکه تو مراسم مثل عقد و عروسی و اینا ی عده گوشی به دست فقط فیلم میگیرن خیلی کار زشت و بیخودیه. اقا شاید من که دارم اون وسط میرقصم یا اصلا هر کار دیگه ای میکنم دلم نمیخواد فیلمش تو گوشی تو باشه دلم نمیخواد تو لایو و استوری تو باشم 😑 اصلا هم ربطی به عقیده و مذهبی و غیر مذهبی نداره اینکه داری میرقصی بی اجازه ازت فیلم بگیرن خیلی اذیت کنندست 

نه میشه بهشون چیزی بگی نه میشه بی تفاوت باشی . 

مثلا میبینی یکی داره خودشم میرقصه شروع میکنه لایو یا استوری گرفتن خب علاوه بر تو ده نفر دیگم تو کادر تو میفتن که شاید راضی نباشن

منظورم فیلم بردار مجلس نیست مهمون هایی که سرخود فیلم میگیرن 

نظر شما چیه ؟

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        

خیلی قبول دارم

من میگم یه وقت عروسی کردم ورودی در گوشی های ملتو بگیرم راحت ترم😐😂

میدونم کار من چیپ تره ولی واقعا بدم میاد فیلم میگیرن

لیلی نام دیگر آزادی .......دنیا که شروع شد، زنجیر نداشت ، خدا دنیای بی زنجیر آفرید. آدم بود که زنجیر را ساخت، شیطان هم کمکش کرد. دل ، زنجیر شد، زن زنجیر شد، دنیا پر از زنجیر شد و انسانها همه دیوانه ی زنجیری! خدا دنیا را بی زنجیر می خواست. نام دنیای بی زنجیر اما بهشت است. امتحان آدم اما همینجا بود، دستهای شیطان پر از زنجیر بود. خداگفت: زنجیر هایتان را پاره کنید ، شاید نام زنجیر های شما عشق است! یک نفر زنجیرش را پاره کرد، نامش را مجنون گذاشتند. مجنون اما نه دیوانه بود و نه زنجیری. این نام را شیطان برای او گذاشت. شیطان آدم را در زنجیر می خواست، لیلی مجنون را بی زنجیر می خواست. لیلی می دانست خدا چه می خواهد، لیلی کمک کرد تا مجنون زنجیرش را پاره کند. لیلی زنجیر نبود، لیلی نمی خواست زنجیر باشد. لیلی ماند ، زیرا لیلی نام دیگر ازادی است.

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

بشدت موافقم

وزن اولیه۱۰۶☠️بعدزایمان۹۶🤨بارژیم۸۳😉الان۸۲🫠هدف اول۷۹.۹😍هدف دوم۷۷😍😍هدف سوم۷۵😍😍😍هدف آخر۶۸کیلوگرم🤩🤩فعلا۷۷وخورده ای🥲یکم دیگه این امضاموعوض میکنم.........گفته بودم یکم دیگه امضاموعوض میکنم وزن۱۴بهمن۱۴۰۲ ۷۵کیلو😍😍😍😍😍پیش بسوی ۶۸کیلو🤭😘😘😍😍😍😍

موافقم

آدمایی که شما رو دائما چک میکنن الزاما عاشق و شیفته ی شما نیستن... اونا میخوان بفهمن چطوری درحالی که در تلاشن به شما آسیب برسونن اما شما در اوجید.        اگه پلاس بودن توی زندگی من حقوق داشت یه سری الان میلیارد بودن😂🤦🏻‍♀️.....  ❤🧿چشم بد دووووور ازم که خار توی چشم یه سریتون شدم🧿❤بمانم ببینید بمیرید😘❤بشین فشار بخور و از حسادت بمیر و در بدبختیت غوطه ور شو🦦😘🫵🏻

وای یاد زنه افتادم تو عروسی بودیم داشت با گوشیش مثلا از رقص عروس داماد فیلم میگرفت یه لحظه چشمم خورد دیدم اصلا دکمه ی شروع ویدیو رو نزده 🤣🤣تا آخر همونجوری داشت مثلا فیلم میگرفت بعدم گوشیو بست گذاشت تو کیفش 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
2706