2733
2764

18 ساله که بودم  با یه نفر وارد رابطه شدیم که سریع به خاستگاری رسید  استادمون بود  اما بابت مشکلات اخلاقی داشت من توی همون سن کم پا گذاشتم رو احساسم عاقلانه تصمیم گرفتم و کنسلش کردم  اما اون خیلی اصرار کرد برگردیم بهم  خیلی التماس کرد  اون موقع توی وضعیت بدی از زندگیش بود  مادرش از دست داده بود خودش تصادف کرده بود  بهم میگفت دو هفته بعد اینکه از کما دراومدم فقط منتظر تو بودم  که صدات بشنوم  خیلی حالش بد بود اون موقع اشکاش جلو چشامه اما من بخاطر خودش دیگه ادامه ندادم و تمام شد

و الان راضیم چون ادم من نبود  بدبخت میشدیم باهم    اما هنوزم تو دانشگاه میبینمش  هنوز اوکی نیست

الان من عقد کردم   حالم خرابه  دقیقا حال اون موقع اونو دارم انگار من شدم اون   شوهرم شده منه سابق

من اون موقع یه دختر 18 ساله بودم   چکار می تونستم براش کنم    اگه آهش زندگیمو گرفته باشه چی😔😔

حالم خیلی بده    

دیگه حال ادامه دادن ندارم

تک تک سلول های بدنم درد میکنه  من فقط 21 سالمه😔

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.