2733
2734

لطفا بهم بگید از کجا میتونم تهیه کنم! ؟

خداوندا بهشت را آنچنان که به مادرم وعده دادی، به پدرم نیز هدیه کن، پدرم فرشته زندگیم بود که به سویت پر کشید لطف کنید وبرای سلامتی مامانم و شادی روح بابای مهربونم صلوات بفرستید

از اون نایلونهایی که برای کم حجم کردن وسایل برای سفر هوایی استفاده میشه،رو میگم

خداوندا بهشت را آنچنان که به مادرم وعده دادی، به پدرم نیز هدیه کن، پدرم فرشته زندگیم بود که به سویت پر کشید لطف کنید وبرای سلامتی مامانم و شادی روح بابای مهربونم صلوات بفرستید

من چند سال پیش از لایکو گرفتم اما فکر کنم پلاسکوهای بزرگ هم دارن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون شرر جان که اومدی و راهنمایی کردی

منظورت از لایکو،نمایندگی پتو و تشک لایکو هست! ؟

2728

خواهرم برا سفر هوایی میخاد،خیلی وسایلش زیاد شده،از 3تا چمدون بزرگ هم بیشتر میشه  

ممنون شرر جان که اومدی و راهنمایی کردی منظورت از لایکو،نمایندگی پتو و تشک لایکو هست! ؟

بله عزیزم همون جا 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

هیچ کس دیگه استفاده نکرده!!! ؟

2738