2733
2764

می دونم نی نی سایت رو چک می کنی گوشیم تحت کنترته گوشی که برای دخترم خریدی تحت کنترله ولی عوضی بگو چی بدست آوردی تا حالا با این کنترات و مدرک جمع کردنا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم همین کارا کرد و اختلاف انداخت تو خانوادم😡😡😡

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹

مردم انقدر خاله زنک ؟؟؟

خجالت بکش واقعا .بزار زن و بچه ت نفس بکشن😐😒

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️

لعنت به همه ی شوهرای شکاک 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

شوهرش انترش

برادر محترمم

اگه واقعا میبنی   چرا کرم میلولانی  مث ادم زندگیتو کن دل خودتو زن و بچتو شاد کن

بدبخت دوروز دیگه میفتی ممیری این سخت گیریا فایده نداره فقط زندگیتو زهر میکنی

لطفا🙏برای حفظ ابروم صلوات یا حمد بگید

خاک تو ملاجت مردک خاله زنک

حیف دختر برای تو

بجای عشق بهشون بدی😐

یعنی پیام منو میبینه😂

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂
2706