2733
2764

پانیک هم دارم و به شدت نسبت به مار فوبیا دارم تصور کنید رفتم داخل یهو یه مار قیطانی بلند دیدم با زور و سرعت حرکت میکرد سمتم هر چی جیغ کشیدم بابام نیومد بیرون مامانمم همینطور چون خواب بودن 

دستشویی تو خونه به خاطر وسواس مامانم سالهاست که کوبیدنو کلا از نو ساختنش و تبدیل به انباریش کردن

به خاطر همین میریم دستشویی بیرون 

آب ریختم روش با شدت که نیاد سمتم میلرزیدم جیغ کشیدم از روش پریدم رفتم سمت در و فرار کردم 

پام یکیشون یه جوری شده از یه سمت یه ورم و گزگز داره ولی رد نیش نه 

مارش قیطونی بود اولش آدم فکر می‌کنه کرمه ولی چون خیلی خیلی دراز بود و حلقه ای نبود رو تنش بعد  حرکتش موجی نبود زیگ‌زاگی بود و سرش قلمبه متوجه شدم ماره 

سمی هم هستن 

به بابام گفتم بره بکشتش گف عه ماره ؟ماره که ماره بذار باشه و گرفت خوابید !چون خودش نمیترسع مهم هم نبود واسش 

رفتم رو تخت الان پاهامو جمع کردم احساس میکنم نکنه از دور و بر اتاق مار بزنه بیرون نکنه تو تنم یه مار راه بره فوبیا دارم همینجور تنم داره میلرزه اصلا اینو ولش از این به بعد چجوری برم دستشویی گریم گرفته حالم خوب نیست از کی کمک بخوام 

کاربری  برای سه نفر است 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

2768

من همیشه چاه توالت فرنگی نگاه میکنم مار نباشه بیشتر منو ترسوندی مرسی

سلام خوبی شما تویی که اومدی امضام بخونی برام دعا کن که چیزی که میخوام بدست بیارم چیزی نمیخوام ترک کنم دعا کنی برام هاا چون امضام خوندی یوهاهاها

وای ازدست بابات. من مارببینم دیگه پامو تو دسشویی نمیذارم تاشوهرم بیادبکشتش. 

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥  دخیلک یا عباس   یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین(ع)‌‌♥السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥

اسی تموم تنم عرق کرد منم فوبیا دارم 😭😭😭😭😭

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..
2706