2733
2764

بچه ها من قبلا خیلی کوتاه اومدم و خریت کردم

مثلا وقتی برام پول میزد برمیگردوندم،مثلا پول کلاس عکاسی و اینامو داد،یا واسه قبولیم و تولدم و اینا پول میزد

انقد ادای بساز هارو در اوردم و گفتم چرا پول میریزی وقتی قسط داری ک دیگه بیخیال شدژیا مثلا قبلا هربار میومد گل میخرید یا هرشب شام بیرون بودیم و گشنه برنمیگشتیم خونه و فقط الکی دور نمیزدیم

الان لجم میگیره ک پررو شده و هیچی نمیخره،بحث مادیش نیست چون خودم شاغلم ولی لجم میگیره ک تلاشی برای خوشالیم نمیکنه و واسم توی مغازه ها نمیگرده و وقت نمیذاره،برای همین چن روز پیش بهش گفتم من ویار گل کردما،خیلی وقته نخریدی😐😐اونم یه شاخه رز خریده بود (ورشکست نشه؟🤣)،یا مثلا دیروز گف بریم بیرون؟گفتم ب شرطی ک برام لواشک بخری،اونم گف باوشه و خریده بود،شبشم گفتم دلم پیتزا میخواد ولی چون خودم هوس کردم خودم پولشو میدم و خودم خریدم،ینی میخواستم بفهمونم شبا ک ۹ شب منو برمیگردونی گشنمه لعنتی

دارم ینی دوباره عادتش میدم ولی خجالت میکشم خیلی😭حس میکنم بهم ب چشم تیغ زن نگا میکنه

چیکار کنم ادامه بدم یا ازم زده میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با توجه به تاپیک قبلت ایشون چه شما پرخرج باشی چه کم توقع ولت خواهد کرد زیاد دلتو خوش نکن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
چرا اونوقت

چون آدم بی عزت نفس دوست داشتنی نیس

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

شوهرته باید اگه در توانشه خرج کنه 

بالاخره رستوران اگه غذای ساده هم بخورین حداقل ۵۰۰ تا ۶۰۰ به بالا میشه

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم

الان تاپیک قبلت بودم 

عزیزم نشستی خاطراتم مرور میکنی؟ 

دقیقا چرا می خوای با مردی بمونی که چشاش رو دخترا میچرخه؟؟ 

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                                 

یه چند لحطه بیخیال نامزدت شو ببینیم کی به کیه چی به چیه😄😄😄

اینا همه اش حرفه ارج به خرج نیست به معرفته

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم