2733
2764
والا هرچی مرده و زنده بودن به تلگرام پیوستن😐

دیروز رفته بودم،متخصص زنان 

یه خانمه۸ماه باردار بود،تو سالن انتظار نشسته بود و همش میزد رو همستر😐

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

2768

مال ما که هنوزم دارن میپیوندن، کسی ندیدم دیلیت بزنه

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.
[QUOTE=342649710]چون اول نصب میکنن که سکه بگیرن از ه.م.ستر کارشون که راه افتاد دلیت میکنن[/QUOTE بر ...

منم همینکارو کردم شمارع بابامو نصب کردم از ه.م.ستر سکه هامو گرفتم بعدشم دلیت اکانت

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
میگن مال کشور روسیه س و اونا جزو قانونشونه که دسترسی داشته باشن به حساب کاربری افراد

روسیه 😐فقط اهل روسیه هستن و چون با قوانین روسیه همخوانی نداره و اطلاعات نمیدن به دولت ها روسیه کلا دفاتر تلگرام رو بست الان دوبی هست دفترشون ،هیچ ارتباط دولتی و حقوقی بین تلگرام و روسیه نیست 

بیخیال😐پلیس فتای چون تلگرام اطلاعات کاربرا رو نداد ایران کلا باهاش مشکل داره از اون لحاظ نیسا

گفته اگه فردا مشکلی پیش اومد،نیایین شکایت کنین کاری از دست مابرنمیاد

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
منم همینکارو کردم شمارع بابامو نصب کردم از ه.م.ستر سکه هامو گرفتم بعدشم دلیت اکانت

نمیدونم چرا زبان تلگرامو فارسی کردم دلیت اکانت نداره😐فقط ۱ ماه مثلا درصورت غیرفعال بودن یا ۳ ماه و.....

روسیه 😐فقط اهل روسیه هستن و چون با قوانین روسیه همخوانی نداره و اطلاعات نمیدن به دولت ها روسیه کلا ...

نمیدونم منم شنیدم ی چیزایی پاکش کردم بازی رو سکه هم ۲۲ میلیون داشتم ولی ترسیدم در ضمن مراجع تقلید هم گفتن جایز نیست

هرچه کنی به خود کنی    گر همه خوب و بد کنی
2706