2733
2771

عذرمیخوام تاپیک تکراریه واقعا دلم گرفته

اقا من دیشب پیش با نامزدم بیرون بودم،منتظر بودیم پیتزا اماده شه

یه دختر توپر سفید محجبه و مانتویی (تایپ مورد علاقش) از جلوی ماشینش صد بار رد شد با دوستش ،این هی با نگاهش دختره رو دنبال میکرد عوضی،حتی جلوی من،و منم داشتم حرف میزدم و خاطره تعریف میکردم و اصن حواسش ب حرفام نبود،واقعا دلم شکست ک من سبزه و لاغر هستم و ب چشش نمیام

ینی دختره قشنگ ۴ بار اومد و رفت و این تا لحظه اخر با نگاهش بدرقه اش کرد

نیاید بگید مگه اولش تورو ندید ک اومد گرفتت و فلان

اون بخاطر چیزای دیگه اومد سمت من مث خانواده و‌اخلاق و شغل و قیافم براش عادی شده ولی خب چشمش خیلی سفیدای خوشگل رو میگیره💔💔کور بشی الهی مرتیکه

زنده س یا سردخونه؟

یاد گرفتم تو سختی ها زمین نخورم قوی باشم چون قراره من دیگه اون اشتباه و آدم اشتباه رو تکرار نکنم🎳 و درس وتجربه کسب کنم این شکست و برد ها شیرینیه زندگیمونه🎲 یادت باشه رنج نباید شمارا غمگین کند🍃 باید شمارا قوی و هوشیار کند🏆🌞. مدرک تحصیلی(لیسانس/کارشناسی)🌱(متأهل)( قد1/80) (وزن75 )(بدنسازم زیبایی بدن کار میکنم) (گاهی اوقات مدلینگ لباس ومدل ارایشی هم قبول میکنم )💐💄👗👠💋💅👰 وقتی جوابتو نمیدم یعنی به شخصیت خودم احترام میزارم که با شما هم کلام نشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صیغه محرمیت زیر نظر خانواده ها

چرا کات نمیکنی؟ 

اذیت میشی در ادامه

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2706