2733
2764

برادر من رفته سربازی پنج سال پیش هم رفت نتونست بمونه هی فرار کرد دولت هم از شانسمون هی پیام میداد بهش که تا فلان وقت اگر نیازی میان دنبالت از آگاهی و فلان اینم میرفت دوباره میومد تا سه سال نرفت اونام پیامی ندادن تا چندماه پیش باز پیام دادن اینم رفت موند ماهم گفتیم و خوب مونده و فلان ولی با ی مشاور صحبت میکرد میدونستم تا اینکه چندروز پیش مشاورش ب خواهرم گفته بود بیا مطبم رفته بود گفته بود هرچه سریع تر برادرتون رو از اونجا بیارین بیرون اونجا مدام قرص اعصاب میخوره معتاد قرص اعصاب شده برای آروم کردن خودش اونجا روزی ی پاکت دوپاکت سیگار می‌کشه چندبار فکر خودکشی داشته یک روزم ندارین اونجا باشه ولی داداشم اون موقع ها ک میومد چون تو محل کوچک هستیم خیلی تحت فشار بقیه قرار گرفت مدام مردم ازش می‌پرسیدن اقوام خودمون پشت سرش حرف میزنی ک فراریه و فلان میترسم اومد ابروش بره ب مردم چی بگیم

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

ب مردم بگین بقیه خدمتش خریدیم یا عفو خورده تموم شده

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

برین شرایطش رو توضیح بدین و نامه از مشاوره ای جایی ببرین که انتقال بدن به شهر خودتون

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب مردم بگین بقیه خدمتش خریدیم یا عفو خورده تموم شده

نمیشه که صورت مسیله رو پاک کرد،باید یه فکر اساسی بکنن،برحسب شرایطش ببرن پیش روانپزشک و نامه معافیت بگیرن

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
برین شرایطش رو توضیح بدین و نامه از مشاوره ای جایی ببرین که انتقال بدن به شهر خودتون

نمیشه ارتش هست شهر خودمون نداره

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

داداشت بمونه معتاد بشه بهتره  ب نظرت مردم حرف نمیزنن؟ یعنی چی ک اگه نره خدمت مردم زرررر میزنن . چیه همه زندگیا شده حرف مردم . 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
نمیشه که صورت مسیله رو پاک کرد،باید یه فکر اساسی بکنن،برحسب شرایطش ببرن پیش روانپزشک و نامه معافیت ب ...

نمیدونم گلم من ک دکتر نیستم 

دکتر بهشون گفته خدمت نره من برا حرف مردم راهکار دادم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

همین هایی که گفتین رو نامه رسمی از مشاور بگیرین ببرین محل خدمتش توضیح بدین ،لازم شد بگین اونجا بفرستنش پیش روانشناس یا روانپزشک مورد تایید ارتش تا بتونین یا انتقالی بگیرین یا معافیت . لطفا جدی بگیرید بخصوص فکر خودکشی رو . بی خیال حرف مردم بشین . خدای نکرده اتفاقی بیفته همین مردم براشون اهمیتی نداره و خیلی ببخشید به کتف چپشون هم نیست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم گلم من ک دکتر نیستم  دکتر بهشون گفته خدمت نره من برا حرف مردم راهکار دادم

میدونم عزیزم،ولی بعضی نظرها،بجای درست کردن قضیه، بدترشون می‌کنه 

دکتری که میگه نزارین بره،باید خودش راهنمایی کنه و نامه ای چیزی بده،

2706