2766
2764

یه هفته است خونه نامزدمم تو شهر غربت از جمع و جور کردن خسته شدم 

کمک کم میده 😐

بعدشم میگه خاستی تو هم جمع نکن 😐😐😐خودت رو اذیت نکن 

میگم یه هفته اینجام پاشم برم خونه مون 

لباس کم آوردم 

میگه نرو میریم اینجا می‌خریم هر چی خواستی 😐

من چقدر بمونم دیگه 😐😐

میگه دو هفته هم بمون می‌برمت 😐

فقط تو بمون 

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتاب زنان زیرک رو بخون از الان هم نقش کارگر خدماتی و آشپز رو به عهده نگیر 

پس چیکار کنم جمع نمیکنه 

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰

عجب انشالله خوشبخت بشید طبیعیه دوست داره پیشش باشی ولی از الان بد عادتش نده بذار خودشم تو کاری خونه کمک کنه وگرنه تو آینده عین شوهرمن زورش میاد حتی یه لیوان آب برای خودش بیاره اونم باید تو بیاری

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم تو تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳۰دنیای ماهم صورتی شد

خونه نامزد چرا باید چند روز وچند هفته بمونی ؟

از الان این موضوع رو باهم حل کنید که نظم و نظافت خونه خیلی مهمه ودوست نداری تو خونه منفعل باشه 

اگه خودت هم برات مهم نیست نظافت خونه که دیگه هیچی 

خونه نامزد چرا باید چند روز وچند هفته بمونی ؟ از الان این موضوع رو باهم حل کنید که نظم و نظافت خونه ...

چرا نمونم؟

نکنه ، به شما چه مربوطه  از الان عادتش دادی که اون بریزه بپاشه و شما جمع کنی ؟ میخوای تا آخر ع ...

نه نمیخام

عزیزم پس بعدها سر زندگی میخوای چیکار کنی ! 

اونوقتم بخاطر جمع و جور میخوای بری خونه بابات!

در حد تعادل کار کن ک خسته نشی  اغراق نکن ک همسرتم عادت کنه که یوقت نتونستی هی غر نزنه 

2706