2733
2764
عنوان

خانما بیاین بدبخت شدممم‌ لطفاااا

431 بازدید | 26 پست

سلامم‌     یروز   دلم  گرفته بود از شوهرم‌    تو دفتر‌ یادداشت‌ گوشیم‌    تایپ کردم   حرف دلمو‌   نوشتم    ک  پشیمونم    از انتخابش  از    زود  ازدواج کردن   اون موقع  بحث کرده بودیم  منم   نوشته بودم  دیگه  دوسش ندارم   اگه  قبلا  بود  اصلا   ازدواج   نمیکردم‌  ‌   حالا    الان   شوهرم   اون متنو‌   تو گوشیم  پیدا کرده   دیده‌    نمیدونم   چجوری  رفته  تو ای  برنامه‌     من  خواب  بودم‌     حال‌ام    ناراحت  شده  خیلیییی      بهش  چی بگم   من     الان حسم   شبیه  اون  نوشته  تو گوشیم  نیست زیاد    ولی  خب    نمیخوام  ناراحت  باشه   چی بگم  بهش  راجی  این نوشته  ک ناراحتی  تموم  شه😭

توضیح اضافی لازم نیست

همینقدر بهش بگو توی عصبانیت بوده و الان طرز فکرت اینجوری نیست خیلی قاطع باهاش حرف بزن و کشش نده و بعدش ریلکس مثل قبل باهاش برخورد کن خودش براه میاد

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2768

از صبح ۴ تاپیک رفتم،همشون گفتن بیایین بدبخت شدم 

شوهری که بره سر گوشی که یه وسیله شخصی هست،حقشه همچین چیزایی ببینه،

حالا بشین اگه شعورش برسه،این میشه براش تلنگر،و سعی می کنه بهتر بشه 

ولی اگه شعورش نرسید و بی جنبه بازی درآورد،همون بهتر که دیده 

بگو تو روت که نمی‌تونستم بگم،حداقل تو دلم با خودم حرف زدم،ببین چکارم کردی که بجای قدردانی ازت،گله کردم

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.

بهترین دفاع حمله س جلو بیفت بگو چرا گوشیم چک کردی😄😄😄 

ن شوخی میکنم اگه انقد گوگولیه ک داره گریه میکنه برو نوازشش کن اشتی کنید یکار کن بخنده

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2706