2766
2764
عنوان

اعتقاد همسرم و از دست دادن اعتماد به نفس من

| مشاهده متن کامل بحث + 1384 بازدید | 93 پست

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

دو دست که زیاد نیس. خواهرم از عید تا حالا بیشتر از۷، ۸ دست خریده

تو این وضعیت گرونی دو دست خیلی زیاده اونم در عرض سه ماه. چرا خودتو با خواهرت مقایسه میکنی؟ این مقایسه ها نمیزاره از زندگیت لذت ببری. شرایط زندگی همه با هم فرق داره 

جدی؟ کاش مدلاشو واسم میفرستادی که ایده بگیرم

والا عکسی ندارم ازش 

یکیشو از سایت ریتزی شاپ خریدم که همه میپرسن کجا خریدی چه خوشگله 

یه اورال بلند وگشاد استین دار هم دارم با جلیقه سنتی ست میکنم عالی میشه 

از این ست های خنک هم که مد شده خیلی خوب وپوشیده اس

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
تو این وضعیت گرونی دو دست خیلی زیاده اونم در عرض سه ماه. چرا خودتو با خواهرت مقایسه میکنی؟ این مقایس ...

میدونم اما نمیدونم چرا اینجور شدم. همسر من پولاشو میده طلا واسه من اما همسر خواهرم واسه خواهرم لباس زیاد میخره. بخدا از همه لحاظم زندگی ما جلوتر از خواهرمه اما نمیدونم چرا انقد این روزا به تیپش توجه میکنم خودمو باهاش مقایسه میکنم

میدونم اما نمیدونم چرا اینجور شدم همش ذهنم درگیر ایم موضوعه

عزیزم خانمی و وقار به مد و لباس نیست به چطور پوشیدنه وباسلیقه بودنه تواشناهامو.ن خانم چادری داریم که البته شوهرش کارخونه داره وضعش واقعا توپه ولی ازدیدن همون تیپ چادریو طرز پوشش مسخ میشی یا فامیل تاجر داریم مذهبی خودش ودخترش و تازگی ها عروسی که اورده همه چادری ولی کیف می‌کنی نگاهشون کنی ازبس طرز پوشششون زیباست ازبس خانمانه میپوشن تازه خوشکل هم نیستن ولی جذبشون میشی حتی اگر غریبه باشی و نشناسیشون ،، واز اون طرف توفامیل خودم کسایی دارم که مانتویی و رو مد هستن فوقالعاده زیبایی چشمگیری هم دارن ولی اصلا پوشششون رو میبینی حیفت میاد اینا تواین لباسن نه که بگم زشتن ولی جذاب نیستن سعی کن هرچه میپوشی شیک و جذاب باشی نه صرفا روی مد

میدونم اما نمیدونم چرا اینجور شدم. همسر من پولاشو میده طلا واسه من اما همسر خواهرم واسه خواهرم لباس ...

اتفاقا کار شما عاقلانه تره. چند دست لباس بیشتر خریدن هم ولخرجیه هم آینده ای نداره. شما از خواهرت جلو زدی این همه طلا گرفتی آینده به دردت میخوره. از این لحاظ خودتو با خواهرت در نظر بگیر

فکر اقتصادی داشتن کار هر کسی نیست که شما و همسرت از این نظر به بلوغ کامل رسیدین

عزیزم خانمی و وقار به مد و لباس نیست به چطور پوشیدنه وباسلیقه بودنه تواشناهامو.ن خانم چادری داریم که ...

بله درسته حرفاتون اما اینجا لباسای شیکشون همش کوتاهن بخدا که اصلا لباس بلند شیک گیر نمیاد

کاش منم بتونم یه چند دست لباس بلندوشیک پیدا کنم

خیاط بهترین گزینه هست منم بازاری ها رو دوست ندارم یه خیاط خانوادگی دارم لباس بلند دوست دارم میدم شیک وعالی میدوزه سعی کن به دل شوهرت رفتارکنی مردا خیلی همجنسای کثیفشونو میشناسن که یه چیزی میگن 

دقیقا منم همینو میگم همه لباسای شیک کوتاهن. عبا که اصلااااا. ولی کفتان احتمالا واسه محرم مخرم

آره کفتان هم خوبه رنگ و طرحهای مختلفش هست 

همسر شما هم مثل برادر شوهر کنه اونم خیلی سختگیره 

ولی همسر من اصلا کاری نداره

2706