2733
2764
عنوان

اعتقاد همسرم و از دست دادن اعتماد به نفس من

| مشاهده متن کامل بحث + 1405 بازدید | 93 پست
برام خیلی جالب بود که گفتی از بعد عید دو دست لباس گرفتی. من قبل عید لباس گرفتم دیگه موند تا عید سال ...

دو دست که زیاد نیس. خواهرم از عید تا حالا بیشتر از۷، ۸ دست خریده

الان کفتان و عباهای خیلی خوشگلی مد شده

یا مثلا لباس های گشاد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

چقد خوب. جاری من۱۲سال ازم بزرگتره اما انگار نوجوونا تیپ میزنه

جاریم از همه تو فامیل شیک تر هست.نمیدونم چجوری به پوستش میرسه که این قدر سرخ و سفید و لطیفه

چادرش براق و تمیز و مرتب

روسری و ساق دستش همیشه ست.ساق دستاش خیلی خیلی قشنگن.مدلای خاص

مانتوهاش تا بالا زانو و همه شییک و قشنگ

اصلا تیپش تو فامیل حرف نداره

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیتاج هستم زن زمان خان🤪😵‍💫😁😐
حالا کاری به همسر شما ندارم ولی خداییش همه ی لباسای شیک کوتاه هستن  عبا که اصلا نپوش جالب نیست ...

دقیقا منم همینو میگم همه لباسای شیک کوتاهن. عبا که اصلااااا.

ولی کفتان احتمالا واسه محرم مخرم

وسوسه شیطانه اعوذباالله بگو

چطور این فکرارو از خودم دور کنم؟

همسرم خیلی بهم میرسه از همه لحاظ، هرچی بخوام واسم میخره واسه خونه هیچی کم نمیزاره پول ماهانه بهم میده خیلی بهم محبت میکنه کلی طلا واسم خریده اما نمیدونم چرا انقد از لحاظ تیپی خودمو مقایسه میکنم

برا امضاتون صلوات کبیره میخونم الان❤

سلام

مرسی

خوشحالم کردین🥺

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

چقد مهم 🚶‍♀️🚶‍♀️اعتماد به نفس مگه به این چیزا بنده حتما باید از ۴ نفر تعریف بشنوی تا خوشحال شی 

من به شدت فتیش آدم اصیل دارم، کسی که هول نیست، هرز نمیپره، نمی‌پیچونه، آداب معاشرت بلده و سعی میکنه درست رفتار کنه. این چیزای ساده سخت نیست ولی خب کم شده، خیلی کم که تصور خوبی ازشون واست باقی نمونده.
دقیقا منم همینو میگم همه لباسای شیک کوتاهن. عبا که اصلااااا. ولی کفتان احتمالا واسه محرم مخرم

اصلا قبول ندارم من کلی لباس گشاد وبلند دارم که خیلییی شیکن

هرجا بپوشم امکان نداره کسی تعریف نکنه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
چطور این فکرارو از خودم دور کنم؟ همسرم خیلی بهم میرسه از همه لحاظ، هرچی بخوام واسم میخره واسه خونه ...

تقویت توحید وایمان راهشه

شیطان دنباله راه نفوذه ما هر جا پاشنه آشیلمون باشه همون جا حضورش پررنگه تا ما رو از پا دربیاره

2706