2733
2764
عنوان

شوهرم خوراکی خرید نمیدونم بخورم یا ن

| مشاهده متن کامل بحث + 1374 بازدید | 80 پست

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

دداداش ندارم

خواهر که داری مردا آدم نمیشن باید صبوری کنی

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده.. و اون زن که دشمن خواهر و شوهرشه دست از دعا و طلسم گرفتن براشون  برداره ...صلوات
2768

نخوری هم اون نمی‌فهمه واسه چی نخوردی مردا ایما اشاره و رفتار غیر صریح رو عموما متوجه نمیشن 

باید حرف بزنی و موضع خودت رو شفاف و نرمال بگی هم ذهنیتش از حسود بودنت اصلاح بشه و هم یاد بگیره بهت برچسب نزنه 

چون این ادبیاتی که به کار بردی ادبیات یه آدمیه که حسادت کرده برای فلانی فلان کار ولی برای من بهمان کار ادبیات حسادته اگر حست حسادت نبود درستش کن و محترمانه بهش اجازه نده برچسب بزنه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
نخور بذار وقتی اومد برو ببوسش و بگو من خودم عادت ندارم دست به کیک بزنم و صبر کردم تا تو بذاری دهنم

😦😦😦😧😧😧😨😨😨🤢🤢🤢🤢

این چی بود گفتی سر صبحی🤣🤣🤣🤣

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
نخور بذار وقتی اومد برو ببوسش و بگو من خودم عادت ندارم دست به کیک بزنم و صبر کردم تا تو بذاری دهنم

😑😑😑😑نه دیگه درین حد

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
نمیخورم بزار بده ب همونا بخوره.... ری..دم تو پولش بزار خرج اونا کنه

نخور اما دعوا ام نکن خودش متوجه میشه ....ولی برحسب تجربه میگم دیگه مقایسه نکن بجاش توام ازش بخواه 

ول کن جهان را قهوه ات یخ کرد🍂
داداشت برات چیزی بخره بده مگه؟ 

از این لحاظ ببین که شوهرت واسه خواهرش دوبرابر تو خرج کنه البته اگرهرچی میخره بهترشو برات بخره سالی یکی دوبار مشکلی نیست 

مگه پدر یا شوهر نداره که برادر از زن و بچه خودش بزنه خرج خواهر کنه زور داره دیگه

موهای فرفریت شده دلیل این زندگی....
اخه برا من ی چی ۵۰ تومنی ساده زشت خرید اشغال بود.برا خواهرش رف همون وسیله رو چند برابر هزینه کرد خری ...

برا خواهرش شاید سالی یبار بخره ولی کل درآمدش برا تو و زندگیته تو بسپار براشون بخره اینجور تو همه جور حساب کنی برنده میشی نذار فکر کنه حسودی از خانوادش بدت میاد اینجور حتی اگه بروت نیاره ولی مهرت تو دلش کم میشه

2706