2733
2764

دوتا دختر خوب داره به برادرم پیشنهادتون دادیم قبول نکرد حالا نامزد کرده نامزدش تک فرزنده یه مقدار توقعی مثلا بدا خرید بله برون ۳روزه میرن خرید مامانم حرص میخوره میگه این چی بود باید دختر خالتو می‌گرفت این خیلی ادا اصول داره زندگی باهاش سخته 

مامانم خیلی عصبیه الان دلم میسوزه ومنم استرس گرفتم

میره سر زندگیش دیگه خودش میدونه

بنده خدا دخترهای خوبی که دست پدرشون تنگه

یه دختر داره همسایه ما یعنی ماه 

قشنگ کدبانو بی سرو صدا برای همین خواستگار نداره😔

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا دیگه انتخاب برادرتون اون بوده چاره چیه... انشالله که بااون خانم خوشبخت بشه ولی دختر پر توقع که به خانواده نخوره سخته... شرایط زندگی دختره چطوره بود تو خونه پدریش؟؟ که الان میگید متوقع هست؟ 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
به هر حال برادرتون دخترخالشو نپسندیده و الان باید زندگیشو بسازه دیگه

چی بگم مادرم آروم شه بنظرتون رفتار الان نامزد داداشم غیر معقوله ؟میخاد برا بله برون بره ارایشگاه ۳روز رفتن خرید البته براداداشمم خرید کردن که مااصلا رسم نداریم بعد الان خیلی مودب واجتماعیه

امیدوارم فقط به خرید بله برون با قیمت های فضایی ختم بشه برن تو زندگی از اینم بدتر ممکنه به سرش بیاد& ...

خود کرده را تدبیر نیست

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بهتره با انکه ازدواج کرده شما نیز احترام بزارید اونا میخواسته مال دنیا زیاد مهم نیست بهتر از این اول اوقاتشو تلخ نکنید قسمت ش این بوده با هم خوب باشید انشاله خیره و خیر است مطمئن

مرد ، تبادل نظر  از شهرضایی اصفهان

قانون اول: هیچ تضمینی نیست دختری که از خانواده ای با سطح مالی پایین میگیرید در زندگی‌متاهلیش هم بسیار کم خرج باشه و اتفاقا اکثرا دیدن که وارونه بوده چون الان احساس می‌کنه شرایط بهتر شده می‌تونه خوب‌خرج کنه

قانون دوم: تا مرد کسی رو دوست نداشته باشه نمیتونه اون زن رو‌خوشبخت کنه

درک میکنم که چقدر دخترخالتون‌رو‌دوست دارید ولی براش دعا کنید که خدا یک‌مرد عالی و عاشق نصیبش کنه ، برادر شما علاقه ای بهش نداره و همین برای سر‌نگ فتن یک‌ازدواج‌کافیه...

ازدواج اجباری عاقبت خوبی نداره اصرار نکنید برادرتون باید به ایشون تمایل میداشت که نداشته دیگه ان شاء الله هر دو خوشبخت و عاقبت بخیر بشن

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

اگر از پول داداشت خرج می‌کنه که ولش کنین اونا میدونن و تصمیم های زندگی شون شوهرش مشکلی داشته باشه بهش بازخورد میده و بهتر میشه 

اگر خانواده ت دارن خرج میکنن داداشت باید مدیریت کنه و محدوده مالی بهش بگه که تا اینقدر میتونیم هزینه کنیم نه بیشتر خودت مدیریت کن به همه مخارج برسه  و واقعا بیشتر هزینه نکنید 

البته گفتن محدوده مالی به دختر اگر مخارج به عهده پسر باشه هم باز رفتارش رو کمی منطقی تر می‌کنه اگر اهل فهمیدن باشه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

ایرادی نداره عزیزم امیدوارم دخترخاله هات هم خوشبخت بشن چون دوس نداشت اگه ازدواج میکردخدای نکرده مشکل میفتادن ارامش شمابهم میخوردکه به زورگفتین من ازدواج کردم

تک تک اشکام...اسیدمیشه روقلبت یه روز....
چی بگم مادرم آروم شه بنظرتون رفتار الان نامزد داداشم غیر معقوله ؟میخاد برا بله برون بره ارایشگاه ۳رو ...

حتما رسمشون هست وقتی برای داداش شما هم خرید کردن مشکلش چیه؟

به مادرتون هم‌بگید عروستون‌رو با هیچ.کس‌مقایسه نکنه همه از دور خوب‌ن

2706