2733
2764

سلام 

من من چند روزه حوالی ۷ صبح یه خواب تکراری میبینم 

خواب میبینم یکی از دوستام دارم باهاش چت میکنم که از این میناله که مشکل مالی دهنشو صاف کرده 

منم بهش میگم بذار از هر کی که میشناسم کمک بگیرم برات 

به دوستم گفتم از اطرافیانم برات کمک میگیرم ، پولو بگیر و استفاده کن و بعد یه ماه هم اون پولو پس بده 

در اصل میخواستم براش قرض بگیرم

هی هر شب پولی که برای دوستم جمع کردم بیشتر و بیشتر بود 

مثلا شب اول خواب دیدم ۵ میلیون جمع شد

شب دوم ۱۷ میلیون و خلاصه هر شب بیشتر....

من این پول قرض رو دادم دسته دوستم که بره مشکل مالیشو حل کنه 

اما دوستم یهو عوضی شد

به من گفت کدوم پولو و زد زیر همه چی و پولو خورد ....

منم تو خواب اعصابم خورد شد

آخه من از اعتبارم گذاشته بودم که پولو از مردم گرفتم 

کلافه شدم انقدر این خوابو دیدم 

هر شب این خوابو کامل تر از شب قبل دیدم 

مثلاً امروز ادامه خوابمو دیدم که من تصمیم گرفتم برم خونه پدر و مادر دوستم قضیه رو بگم

چون اونا آدم مومنی هستن و نمیذارن مال حروم بیاد تو مالشون

شاید تو واقیعت ینفر میخواد ازت سواستفاده کنه و این ی نشانش

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   اسمم رهاس یه علی دارم تو سن کم ازدواج کردم و الان خوشبختم.منو علی کنارهم کاملیم قشنگیم خوبیم .یه نمه تنبلم و تنها تو شهر دیگه زندگی میکنم کار علی ساعت کاریش طولانیه و درطول رز فقط چندساعت باهمیم.ی اراد  دارم که عشق منه بچه داداشمه ی خانواده پرجمعیت دارم ۵برادر و ۲خواهر ولی خانواده همسر بسی کم جمعیته دوبرادر و یک خواهر خب دیگه حس میکنم زیاد حرف میزنم عاشق کربلا و امام حسینم و اربعین امسال انشالله میخوایم بریم زیارت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2768
واقعا داغونم محتاج هزارتمنم بخدا😭😔😔😔😔😔

ببخشید ولی واقعا جاش اینجا نیست ،بهتره تودنیای واقعی دنبال کار باشید 

چرخ گردون گر دو روزی برمراد ما نرفت ،دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور💞
اخه هر شب تکرار میشه  کلافه شدم  نمیتونم بفهمم خوابه با بیداریمه  انقدر این خوابو ...

توی خواب ببینید رو بگیر و نفس بکش اگه تونستی نفس بکشی یعنی خوابی و میتونی هر طور دوست داری خوابت رو تغییر بدی بهش میگن خواب روشن که عالیه

ولی اگه بین رو گرفتی و نتونستی نفس بکشی که یعنی بیداری 

در طول روز چندبار این تمرین رو انجام بده که ذهنت بهش عادت کنه و تو خواب یادت بیاد