2733
2771

پرستاری میاوردم ولی واقعا بهش علاقه نداشتم هم از نظر شیفت هم از نظر فرسودگی کارش نرفتم چون واقعا توان بی خوابی و کم خوابی ندارم از طرفی خیلی خونده بودم همه میگفتن پشت بمونی میتونی پیرا قبول بشی و من واقعا نهایت تلاشم رو کرده بودم و روحم توان فشار پشت کنکور بودن رو نداشت ول کردم گفتم برم دنبال علاقم،دانشگاه آزاد روانشناسی ثبتنام کردم الان ترم اخرم امسال کنکورارشد دارم.چند روز پیش یکی از اقوام خیلی دور که سالهاندیده بودمش و دخترش امسال با سهمیه ۲۵ درصدی پرستاری قبول شده بود شروع کرد به تحقیر کردن من...که روانشناسی واسه بی سوادهاست،کار نیست ماشالله دخترمن درس خون بود عرضه داشت آینده شغلیش تضمینه و کلا به من تیکه انداخت هرچند دلایلم رو بهشون گفتم اما جلوی پدرومادرم احساس شرم کردم حق من نبود تحقیر بشم حق چشمای بابام نبود که نگران بشه و هی زیرلب بهم بگه غصشو نخور...کاش ادما انقدر بی رحم نبودن من چیکار به دخترش داشتم که اونطوری خردم کرد؟هرچند الان از انتخابم راضیم امابقیه خیلی حرصم میدن.

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡
حق گفته.با اینک خودم روان خوندم

مهارت و استعداد هرکسی متفاوته نباید واسه همه یه نسخه پیچید.حتی اگه واقعا همینطور بود نباید در اینباره اظهار نظر میکرد!

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا نگران نباش استارتر 

منم با سهمیه پزشکی ازاد اوردم دوسال پیش مهم اینه ت توی رشته یی ک هستی موفق باشی الانم پرستاری کاری نیست ک بهش مثل گذشته افتخار بشه ولی بازم اوردنش سخته و تلاش میخاد 

اصلا نگران نباش استارتر  منم با سهمیه پزشکی ازاد اوردم دوسال پیش مهم اینه ت توی رشته یی ک هستی ...

درسته ولی این حرفش انقدر بزام سنگین بود که واقعا ناراحتم کرده بخصوص وقتی که گفتم من پرستاری می اوردم و نرفتم خیلی حق به جانب رتبمو پرسید گفت خب ازاد میاوردی دختر من دولتی میخونه(البته پردیس)خب تازه دخترش چندسالی پشت کنکور بود که پرستاری بیاره من همون سال اولم ازاد میاوردم ولی نمیفهمم اصلا اینده ی من کار من به اون ربطی نداشت مگه قراره هرکی پزشک نشد لزوما بره پرستار بشه؟من همون اولشم واسه دارو میخوندم که برای من نسبت به بقیه ی رشته های تجربی بهتر بود چون اصلا حوصله فشار جسمی و کثیفکاری نداشتم خب قاعدتا تفاوت رتبم تا قبولی دارو زیاد بود برای همین بقیه رشتهابرام‌مهم‌نبود به نظر خودمم پشت کنکور موندن برام فایده نداشت چون واقعا نهایت زورم رو زده بودم و ۱۴ ساعت مداوم سه سال تموم درس خوندم حق من نبود اینطوری تحقیر شم اونم‌منی که واقعا تلاش کردم

درسته ولی این حرفش انقدر بزام سنگین بود که واقعا ناراحتم کرده بخصوص وقتی که گفتم من پرستاری می اوردم ...

چه ادم وقیحی واقعا چی میشه ادما کارشون ب نا امید کردن و تیکه پروندن میکشه 

شما قشنگ ت روش وایمیستادی میگفتی من از رشته چرت پرستاری ک فقط حمالی کردن برا دکتراست خوشم نمیاد 

عزیزم چیزی نشده بخدا ت ادامه بده خدا و امام زمانش ی حوری بهت کمک میکنن ک مادر همون فامیلتون انگشت ب دهن میمونه

چه ادم وقیحی واقعا چی میشه ادما کارشون ب نا امید کردن و تیکه پروندن میکشه  شما قشنگ ت روش وایم ...

البته به پرستارای با شرفمون برنخوره اونایی ک مثل بقیه ادا اطوار ندارن و دمشون گرم

چه ادم وقیحی واقعا چی میشه ادما کارشون ب نا امید کردن و تیکه پروندن میکشه  شما قشنگ ت روش وایم ...

والا من نمیدونم چرا اصلا نمیتونم به کسی بی احترامی کنم حتی اگه اونطرف اینکار رو کنه همش باخودم میگم الان من یک حرفی بزنم دلش بشکنه و پیش خدا شکایت کنه من چیکار کنم...ولی ادما اینطوری ان از فخر فروشی خوششون میاد.من هم فقط بهشون گفتم که از شیفت خوشم نمیاد و درتوانم نمی دیدم از طرفی در اینده ممکنه ازدواج کنم و مادر بشم برای همین ترجیحم این بود که وقتم رو برای خانوادم بزارم

والا من نمیدونم چرا اصلا نمیتونم به کسی بی احترامی کنم حتی اگه اونطرف اینکار رو کنه همش باخودم میگم ...

مشکل خودمون اینه ک تا تنور داغه نمیچسبونیم بنظرم جواب دادن به اینجور ادما هیچی رو عوض نمیکنه بنظرم بجای این ادما همیشه از امام زمان عج بخاه ک از خدا برات کمک بخاد و راه زندگیتو هموار کنه و دلی تلاش کن تو هر زمینه یی ک بهش علاقه داری دختران سر زمین من خیلی از این حرفا بیشترن ما سرتاسر پر از انرژیم فقط بخاه بخاه بخاه