2733
2771
عنوان

دیروز باشوهرم دعوامون شد زنگ زدم پلیس اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 3119 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=342647460]به پدرمادرم ازدیروز زنگ میزنه بیاین دخترتونو ببرین.پدرمادرمم میگه ماک ازاول مخالف بودیم خودتون بدون ...[/QUOTE

وقتی نه خودت استقلال شخصیتی داری نه خانواده حمایتت میکنن چرا باید با شوهرت و خانوادش دربیافتی ؟ کاش یکم قبلا از تصمیم گیری نتایجشو بالا پایین میکردی 

اول ببین با زبون خوش نمیشه شوهرتو طرف خودت کنی یا نه 

سعی کن خیلی محبت کنید بهشتا چند ماه تحمل کن به خاطر بچه زندگیتو درست کن هم دعا بخون هم تلاش کن زیاد غر نزن سعی کن خیلی ابراز عشق کنی 

زنگ بزن بگو دلم تنگ شده 

به خاطر بچه خیلی صبر کن 

بعدش اگر دیدی واقعا نمیشه مهریه بگذار اجرا

[QUOTE=342647460]به پدرمادرم ازدیروز زنگ میزنه بیاین دخترتونو ببرین.پدرمادرمم میگه ماک ازاول مخالف ب ...

چیکارکنم وقتی میگم منو ببر دکتر نمیبره میگه خانوادت ببره این چ شوهریه چرا برای من وقت نمیزاره ولی برای خانوادش وقت میزاره دگ خستخ شدم تاحالا هزار بار باخانواده ها ی جا جمع شدن حرف زدن دوروز درست شده  روز بعدش باز مث قبل شده خانوادم من اگ بچه رو ببرم هیچی نمیگن ولی میگن چرامادرشوهرت باعث جدایی شمامیشه بزار اونجا بیاخودش بزرگ میکنه بچه رو

2706