2733
2764

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

بچه ما تب کرد 

قطره استامینفون 

تب از پشت گردن پایین میاد پشت گردنش رو خنک کن

دعای نور برای جلوگیری از تب هست تو اینترنت سرچ کنید براش بخونید بلا دوره شفا نزدیک

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏من هیچی تو زندگیم کم ندارم هیچی همش رو از نماز و شاکر بودن ودعای پدر ومادر دارم(حروم خدا رو حلال )نکنیم ....   اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری س        اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س حاجات شرعیتون براورده به خیر ان شاءالله 🙏
بالا خوندی چی گفتم!؟

خوندم عزیزم والا داخل گهواره پرسیدم گفتن سریع ببر دکتر مگه بهداشت نگفته تب نباید بکنه تعجب کردم 

دوماهگیشم تب کرد 

دکتر گفت میشه سیاه سرفش حذف کرد واکسن خردسالان زد تا دیگه تب نکنهیاکمتر تب کنه 

خوندم عزیزم والا داخل گهواره پرسیدم گفتن سریع ببر دکتر مگه بهداشت نگفته تب نباید بکنه تعجب کردم  ...

نمی‌خواد ببری دکتر استامینوفن سر وقت بده نه توی چهار ماهگی بهم گفت ممکنه تب کنه استامینوفن بده بهش شیاف از شش ماهگی گفت دیدی تبش خیلی بالارفت بزار

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
خوندم عزیزم والا داخل گهواره پرسیدم گفتن سریع ببر دکتر مگه بهداشت نگفته تب نباید بکنه تعجب کردم  ...

توی گهواره هیچوقت سوال نپرس از این به بعد سوال داشتی از نی نی سایت بپرس گهواره فقط به آدم استرس میدن

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
2706