2733
2764

به کاراش برسه بچه ها زودتر از خواب پا میشن پرقدرت تر از قبل ریخت و پاش میکنن 🤕

ساعت پنج و نیم بیدار شدم رفتم حیاطو تمیز کردم تا اومدم سراغ خونه یکیشون آویزون یخچاله دنبال صبحانه یکی دیگه  هم وسط خونه از گریه پهن شده تا شیرش بدم الآنم تا لنگ ظهر فقط باید کنارپسرم دراز بکشم تا شیر بخوره 😭

هعی روزگارِ.....🥒.....لعنت بهت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجور مواقع توپ میریختم تو وان یکمم اب میریختم میفرستادم اب بازی تا تموم میشد بازیشون خودمم تمیز کرده بودم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
اینجور مواقع توپ میریختم تو وان یکمم اب میریختم میفرستادم اب بازی تا تموم میشد بازیشون خودمم تمیز کر ...

آره بچه های بزرگتر رو میشه یه جوری بالاخره سرگرم کرد ولی کوچیکه هنوز شیر میخوره همین خیلی وقتمو میگیره

آره بچه های بزرگتر رو میشه یه جوری بالاخره سرگرم کرد ولی کوچیکه هنوز شیر میخوره همین خیلی وقتمو میگی ...

نه تو همون سن شیرخوارگی

حدود۶ ماهه

اما اگ کوچکترراز۶ ماهه بزار تو کریر با خودت هرجای خونه میری ببر حرف بزن وسیله بده دستش

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
نه تو همون سن شیرخوارگی حدود۶ ماهه اما اگ کوچکترراز۶ ماهه بزار تو کریر با خودت هرجای خونه میری ببر ...

یک و سال و نیمشه جدیدا خیلی میچسبه بهم و شیر میخوره نمیتونم کاریش بکنم

یک و سال و نیمشه جدیدا خیلی میچسبه بهم و شیر میخوره نمیتونم کاریش بکنم

اووو بزرگه دیگ

بزار با وسایل پلاستیکی اشپزخونه بازی کنه ی خوراکی حجمی مث کیک خونگی موز بده معدشو پر کنه

2706