2733
2764

خیلی توی نی نی سایت تایپک خیانت میبینم دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه بای خانمه ک میشناسمش داره میگه میخنده توی خواب بلندشدم رفتم سراغش موهامم واک میشه فرفریه و پف نمیدونم چطوری توی خواب رفتم باهاش دعواکنم 

دوباره توی این هفته این خواب رومیبینم

صبح بلند شدبهش گفتم میگه بابامن ی ساعت وقت استراحت ندارم باکی بخندم☹️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال شید بابا جنبه ندارید نیاد اینجا خب🤣🤣🤣

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بعد روانی این سایت همینه

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏من هیچی تو زندگیم کم ندارم هیچی همش رو از نماز و شاکر بودن ودعای پدر ومادر دارم(حروم خدا رو حلال )نکنیم ....   اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری س        اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س حاجات شرعیتون براورده به خیر ان شاءالله 🙏
خواب دیدم مقصرش ک من نیستم😂

خیلی سال قبل همسر یه دوستم میگفت شب خواب دیده من زن گرفتم یه هفته باهام قهره 

بنده خدا میگفت خب خواب دیدی من چکار کنم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
فکر نکنم ب خواب ها اهمیت نمیده

اهمیت نده

مامانم اوایل جوونی خواب خیانت دیده بود بابام با همکار خانومش

شبی بلند شد با بابام دعوا و ....

خودم خاطرشون شنیدم هنگ کردم و فقط میخندیدم

2706