2733
2764

واقعا نمیفهمم چرا هر شغلی که من دوست دارم نباید بازارکار یا درامد داشته باشه؟!😭💔

من عاشق اون 2تا شغل بودم ولی درموردشون از هررررکی تحقیق کردم میگن نداره!!😭💔😭💔😭💔

دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم!!همه انتخاب رشته کردن،بعد اونوقت من هنوز حتی نمیدونم که علاقه و استعدادوتواناییم چیه،تو هر چی هم که علاقه دارم خیلر سرش یه مشکلی داره !!😭😭😭

کمتر از یک ماهه دیگه باید خبرمرگم انتخاب کنم کدوم رشته میخوام برم،ولی هنوز نمیدونم!!!🤦🏻‍♀️💔

از همه بدتر هم اینه‌که یه مشت آدم فضول،استرس زا که فقط بلدن نصیحت کنن فقط میگن تو چطور هنوز انتخاب نکردی!!!؟؟؟؟لااقل هیچ کمکی از دستشون برنمیاد،دیگه بیشتر زخم زبون نزنن!!😭💔😭💔😭💔🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

چیا نظرت بودن ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چیا نظرت بودن ؟

دامپزشکی یکی میگه خوبه درامدش یکی میگه بازارکار نداره،واسه خانما خوب نیست و.....🥺💔(بعد ارایشگری خیلییی دوستش دارم،حتی فکرمیکنم از اون هم بیشتر؛از طرفی هم اصلا نمیدونم که توی رشته تجربی اصلااا موفق میشم یا نه🥲💔و اینکه میترسم برم،بعد ببینم اصلا از این کار خوشم نمیاد و بنظرم زیادی بچه‌گانست که فقط بخاطر علاقه به حیوانات برم درحالی که حتی از علاقه و استعداد تواناییم هم حتی مطمعن نیستم!!💔

موسیقی(درامد و بازارکارش حتی از بهترین اساتید میپرسم میگن افتضاحه یا خیلییی دور بعد اینکههه قشنگ جا بیفتی ولی من خیلیی خوب ساز نمیزنم و خوشم امده بود ازش ولی به این دو تا دلیل(درامد و اینکه ممکنه خوب پیشرفت نداشته باشم)

آرایشگری که کلاااا نمیتونم برم!💔(تقریبا از همه بیشتر دوستش داشتم!)

انگلیسی هم دوست داشتم که کلا بدلایلی منصرف شدم!!💔

همین 4تا دیگه!!

و بنظرم خیلی احساسی دارم تصمیم میگیرم و نباید صرفا چون هرچیزی رو که ادم دوست داره ،شغلش باشه!!😐(چون اکثرا اینارو میشه جدا از شغل هم انجامش داد!😅🤦🏻‍♀️)

و اینکه واقعا عصبانیم که چرا مهمتررررررین تصیمیم زندگی مون رو(که حتی بنظرم از انتخاب شغلم مهمتره!)تو دورانی که در اووووج احساساتیم و باید تصمیم بگیریم؟؟!😭😭😭🤦🏻‍♀️

چه رشته ای دوست دارین؟ متاسفانه بعضی ها فقط فکر میکنند فقط یه رشته های خاصی شغل داره و بقیه بیکار می ...

برای ینفر دیگه نوشتم جسارتا بخونین حوصله ندارم باز بنویسم اخه خیلییی طولانیه!😅🙏🏼

خب خودت میدونی استرس زا هستن بهشون مگو از هدفت و علاقت با مشاور متخصص مشورت کن

خب مشکل اینه اصلا نه هدف و علاقه دارم و نه میدونم که چین!!😐

اصلا مشاور میگه تو فقطططط برو بمیر😅🤦🏻‍♀️

دامپزشکی یکی میگه خوبه درامدش یکی میگه بازارکار نداره،واسه خانما خوب نیست و.....🥺💔(بعد ارایشگری خی ...

خودت فهمیدی چی گفتی ؟

من چی فهمیدم ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
من کاملا واضح توضیح دادم!!!😐💔

نوشتی اونم خوبه ولی نمیخوام !!!

دامپزشکی یکی میگه خوبه درامدش یکی میگه بازارکار نداره،واسه خانما خوب نیست و.....🥺💔(بعد ارایشگری خی ...

هرچی میری انگلیسی نرو ،ببین عزیزم برا رشته هایی مثل حسابداری وپرستاری کار زیاده. یابرو بخون فرهنگیان قبول شی

برای ینفر دیگه نوشتم جسارتا بخونین حوصله ندارم باز بنویسم اخه خیلییی طولانیه!😅🙏🏼

هر چهار تاش عالیه ، آرایشگری که اگه کاربلد بشی درآمدش از همه بالاتره ، موسیقی هم اگه کار با بچه هارو یادبگیری تو شهر ما حداقل ماهی صدتومن درامدشه ، زبان هم باز اگه وارد باشی فیلم و کتاب ترجمه کنی و در کنارش کارشناس رسمی دادگستری بشی درآمد خیلی خوبی داره

کلا مهم اینه که به کارت علاقه داشته باشی و متخصص کار خودت باشی ، یه اطلاعات سطحی تو‌هیچ‌رشته ای شمارو به هدفت نمیریونه و علم به روز و مهارت توی هر رشته ای داشته باشی به درآمد خوبی میرسی ، توی این چهار موردی که شما گفتی من خودم آرایشگر و معلم موسیقی میشناسم که درآمد بالای صد دارن.

هرچی میری انگلیسی نرو ،ببین عزیزم برا رشته هایی مثل حسابداری وپرستاری کار زیاده. یابرو بخون فرهنگیان ...

اها مرسی♡

پرستاری و این جور شغلها کلااااا ازش متنفرم!

تجربی هم فقط بخاطر دامپزشکی دوست دارم مگرنه اصلا از اینجور شغلها خوشم نمیاد و برای همینم یجورایی تو دامپزشکی دودلم که ایا دوستشدارم یا نه🥲🤔

هرچی میری انگلیسی نرو ،ببین عزیزم برا رشته هایی مثل حسابداری وپرستاری کار زیاده. یابرو بخون فرهنگیان ...

حسابداری هم خوشم میاد یکم

ولی دو تا دلیل دارم که نمیتونم برم!:

1اینکه ریاضیم افتضاحه و کلا چیزایی ریاضی داشته باشن خوشم نمیاد 😅

2اینکهیکم کارش تکراری و خسته کننده است!(کلا از کارایی که تنوع داشته باشن بیشتر خوشم میاد! مگرنه اینم یکی از انتخاباتم بود!)

فرهنگیان هم که هم حقوقش کمه،هم مهاجرت نمیشه کرد،باید حجاب داشته باشیم،از بچها و کارای  تکراری مثل تدریس متنفرم و.....!😅

2706